סיכום עולמי:מקבלים את הקיץ בניו-יורק

בסן פרנסיסקו נלחמים בשריפות ענק; בצ'ילה הפגנות אלימות למען רפורמות במערכת החינוך; בריו שבברזיל נפתחה הוועידה הסביבתית; ובניו-יורק קיבלו את הקיץ בהתכנסות יוגה המונית. צפו בתמונות מסביב לעולם

סין: שימו לב איך מתמודדים הסינים עם אנשים שמאיימים להרוג עצמם: התמונות האלו מגיעות אלינו מהעיר נינגבו שבמזרח המדינה. בחור צעיר איים לקפוץ אל מותו מבניין בשל מצוקה משפחתית כלשהי. לאחר מו"מ קצר, החליטו כוחות החילוץ לנסות ולגמור את זה מהר - בעוד אחד המחלצים מנהל, לכאורה, משא ומתן עם הצעיר - מחלץ אחר הגיע עליו בקפיצה נוסח ספיידרמן. לאחר מאבק קצר הם השתלטו על הצעיר ושמו קץ לתכניתו האובדנית.

ארה"ב: שריפת ענק משתוללת בנמל סן פרנסיסקו שבקליפורניה, עד כה לא נמסר על נפגעים. עשרות צוותים של כבאים לוקחים חלק במאמצי הכיבוי ומנסים להשתלט על האש. טרם ידוע מה גרם לדליקה. דובר המשטרה המקומית מסר כי כל הכיוונים נבדקים.

צ'ילה: הפגנות אלימות של סטודנטים שהכריזו על יומיים של מחאה. המטרה של המפגינים היא להביא לרפורמה במערכת החינוך. למי שמעוניין להשתתף - ההפגנות ייערכו היום ובסוף החודש.

ברזיל: ריו דה ז'נרו מארחת את הוועידה הסביבתית העולמית בחסות האו"ם. הכינוס השנה בסימן 20 שנה לפסגת כדור הארץ הראשונה. הוועידה נחשבת לאירוע מכונן, ששם את הנושאים הירוקים על סדר היום הפוליטי העולמי. לריו הגיעו מנהיגים רבים מכל העולם, כדי לקחת חלק בכינוס החשוב.

ניו יורק: בתפוח הגדול מקבלים את היום הראשון של הקיץ: במקרה או שלא, הטמפרטורות הרקיעו שחקים בחוף המזרחי של ארה"ב, אז ההמונים התקבצו להתכנסות יוגה המונית במהלכה עשו את "ברכת השמש" לכבוד היום הארוך בשנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת