סיכום עולמי: תחרות גלישה לכלבים

אלפים יצאו לרחובות בספרד נגד העסקה לחילוץ הבנקים; ביוון הבוחרת נלחמים בכלכלה ובשריפות; אזרח קנדי רצה לראות את רדיוהד בטורנטו ונהרג; הצבא האמריקני במבצע חשאי להחזרת מעבורת הביתה וההולכים על ארבע, יודעים גם לגלוש. צפו בתמונות מסביב לעולם

ספרד: עשרות אלפים יצאו אמש לרחובות כדי למחות על תכנית הסיוע לבנקים במדינה. לאורה, אחת המפגינות, טענה: "אי-סדרים במערכת הבנקאית והקשר של אותם הבנקים למערכת הפוליטית הם שהביאו להתדרדרות במדינה, הסיוע - רק מטאטא את הבעיה מתחת לשטיח".

יוון: יום גורלי עבור המדינה שם נערכות היום בחירות שיקבעו את עתיד המדינה - אחרי המשבר הכלכלי הקשה - האם היוונים ייפרדו מהאיחוד האירופי? האם יישארו עם האירו כמטבע הרשמי במדינה או יחזרו לדרכמה? וכאילו הלחץ בסוגיה לא מספיק, הכבאים שספגו קיצוצים כואבים במשכורותיהם, יצאו היום לכבות שריפות יער וחורש סביב הבירה אתונה. אולי, ההעפלה אמש לשלב השני בטורניר הכדורגל של אירופה, נותן בכל זאת תקווה ליוונים.

טורונטו: טרגדיה במהלך ההכנות של להקת רדיוהד להופעה בעיר הקנדית. חברי הלהקה הבריטית ואיתם גם כמה אלפי מעריצים מושבעים, ההתרגשו מאוד לקראת ההופעה, עד שלפתע - הבימה קרסה וגרמה למותו של אדם אחד. ההופעה בוטלה ובמקום את רדיוהד, האלפים ראו את כוחות ההצלה.

ארה"ב: אחרי 469 ימים במשימה סודית בחלל סביב כדור הארץ, המעבורת הקטנה X37B ששייכת לצבא האמריקני חזרה הביתה, במבצע חשאי לשדה התעופה בקליפורניה. כל מה שהתקשורת האמריקנית קיבלה היתה ההודעה על הנחיתה המוצלחת.

קליפורניה: הקיץ הגיע למדינה הכי קייצית בארה"ב והגולשים שמחפשים חידושים וריגושים מצאו טרנד חדש - להשתעשע עם חבריהם הטובים ביותר,הכלבים שלהם. אמש נערכה שם תחרות גלישה - להולכים על ארבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת