נהגת ביצעה 3 תאונות ב-3 דקות

סרטון חדש מסעיר את הרשת, ובו נראית נהגת שמצליחה לבצע ב"כישרון" רב שלוש תאונות דרכים עצמיות - בפחות משלוש דקות. העובדה המדהימה עוד יותר היא שהנהגת נותרה קרת רוח לחלוטין. כך זה נראה

לצופה הממוצע יהיה קשה לצפות בסרטון שלפניכם ולא לתהות כיצד עברה הנהגת הזאת את הטסט. עבור רוב הנהגים, האיום האמיתי בכבישים הוא הנהגים האחרים. אך לא עבור האישה הזו, שהצליחה ב"כישרון" רב לבצע שלוש תאונות דרכים עצמיות - בפחות משלוש דקות. כולן, אגב, ללא נפגעים.

בתחילת הסרטון נראית הנהגת המוכשרת כשהיא מגיעה לכניסה לחניון, ומסיבה מסוימת עוצרת למספר שניות. לאחר מכן, היא ככל הנראה "אוזרת אומץ" וממשיכה לתוך החניון - רק כדי להתנגש בקיר שלשמאלה.  

לאחר ש"התאוששה" מהתאונה הראשונה, המשיכה הנהגת בדרכה - ובאופן מדהים מתנגשת בעוצמה בקיר שממולה. היה מצופה מהנהגת ה"זהירה" להיכנס להיסטריה, אך היא בחרה באופציה הרגועה יותר - ויצאה בקור רוח מהרכב כדי לבדוק את עוצמת הפגיעה.

אך בזאת לא תמה סאגת התאונות: בלם היד נותר משוחרר, וכשהנהגת נכנסה בשנית לרכב - הידרדרה לפתע המכונית מעצמה כשדלת הנהג פתוחה, והתנגשה בקיר תוך שהדלת נעקרת ממקומה. לאחר מכן ניתן לראות עוברי אורח מגיעים לזירת האירוע כדי לבדוק את מצבה של הנהגת המוכשרת, וככל הנראה לתהות: מי לעזאזל נתן לה רישיון?!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת