צפו: עשה היסטוריה - חצה את מפלי הניאגרה על חבל דק

לאחר שסבו מת בהליכה על חבל, החליט הלוליין ניק וולנדה בן ה-33 לחצות לראשונה את מפלי הניאגרה על חבל דק. כשאלפים צופים בו בהתרגשות, הוא הצליח לצלוח את 550 המטרים בהצלחה והקדיש את ההישג למשפחתו. "הרוח נשבה מכל הכיוונים אבל הנוף היה מדהים", סיפר. "בכל מקום ראיתי מים"

היסטוריה במפלי הניאגרה: הלוליין ניק וולנדה חצה אתמול את המפלים על חבל דק ומתוח מהצד האמריקני לצד הקנדי. אלפי צופים נרגשים משני הצדדים הביטו בו בדאגה ובהתרגשות - וזכו לראותו חוצה את 550 המטרים מבלי לטעות או ליפול.

וולנדה לא עשה זאת ללא אמצעי בטיחות. את כל המסלול הוא הלך מחובר לכבל בטיחות, אך ללא כל אמצעי שיעזור לו להתמודד נגד הרוח החזקה. "הרוח נשבה מכל הכיוונים אבל הנוף היה מדהים", סיפר וולנדה לאחר שסיים את המסלול הקשה. "בכל מקום ראיתי מים ובגובה שלי היה ניתן לראות רק ערפל - הרגשתי ברקיע השביעי" .

כנראה שבמשפחת וולנדה האומץ נמצא בגנים. סבו של ניק היה גם כן לוליין ידוע ומפורסם אך מת כשנפל מחבל. את ההישג הוא הקדיש לסבו ולמשפחתו. "באמצע המסלול על החבל חשבתי על סבא רבא שלי והפעלולים הרבים שהוא עשה", סיפר וולנדה בן ה-33. "הצלחתי לעשות את זה בזכות הרבה תפילות, אימונים וריכוז".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת