משטרת גרמניה חושפת את "נער הזאב"

תשעה חודשים אחרי שצץ בבניין עיריית ברלין וסיפר כי חי בטבע במשך 5 שנים וקבר את אביו ביערות, המשטרה הגרמנית עדיין לא מצליחה למצוא קצה חוט לגבי זהותו של "נער הזאב" שמסעיר את אירופה. הנער עצמו אינו יודע דבר על שמו או על בני משפחתו, ובניסיון לגלות מידע נוסף עליו - פורסמה בכלי התקשורת תמונה עדכנית שלו

"נער הזאב" מברלין (SKY NEWS)

החידה סביב זהותו של "נער הזאב" טרם נפתרה גם 9 חודשים אחרי הופעתו המסתורית. המשטרה הגרמנית מפרסמת היום את תמונתו של הנער שזכה לכינוי "נער הזאב" או "נער היער", הטוען כי חי לבדו בטבע הפראי במשך לא פחות מחמש שנים.

הנער, הקורא לעצמו ריי, הגיע לפני כתשעה חודשים לבניין עיריית ברלין וסיפר כי חי לבדו ביער בגרמניה במשך חמש שנים, וכי הוא אינו יודע מה שמו וזהותו האמיתיים. הנער לא דיבר גרמנית אלא אנגלית - מה שרק הגביר את המסתורין סביב זהותו.

בתמונה שהועברה היום לכלי תקשורת שונים ברחבי גרמניה, נראה הנער הבלונדיני ותכול העיניים כשהוא מחייך למצלמה ולובש חולצת טי-שירט ירוקה ושרשרת זהב. השוטרים הביעו תקווה כי לאחר שפניו יפורסמו ברבים, יצליחו לפתור את החידה שמשכה עניין בקרב קהל מתעניינים ברחבי העולם.

"למרות החקירה והבדיקות שבוצעו על ידי משטרת ברלין, עדיין לא הצלחנו לגלות את זהותו של הילד שמכנה עצמו ריי", סיפר דובר המשטרה בברלין. להערכת הרשויות מדובר בנער שגילו נע בין 16 ל-20. יש לו שלוש צלקות על מצחו, שלוש נוספת על סנטרו ועוד אחת על זרועו הימנית.

"קברתי את אבא בעצמי, אמא מתה בתאונת דרכים"

על קורותיו של "נער הזאב" שמענו לראשונה בספטמבר 2011, לאחר שצץ לפתע בעיריית ברלין. הוא לא דיבר גרמנית, אבל גם המידע ששפך באנגלית - לא סייע לחוקרים. "הוא לא ידע באיזה יער הוא נמצא, מאיפה הוא בא , הוא לא ידע כלום", סיפר אחד החוקרים. "כל מה שהוא ידע זה את שמו הפרטי ותאריך לידה חלקי".

לנער הייתה חולצה נקייה, הוא הופיע עם תיק ארוז, עם אוהל והוא ידע לכתוב ולקרוא. הוא טען שחי ביער במשך זמן עם אביו שמת ביער. לטענת הנער הוא קבר את אביו בעצמו, אבל גופה - מעולם לא נמצאה. בנוסף גילה הצעיר שאמו מתה בתאונת דרכים: "הם כולם מתים, אני רוצה להתחיל את חיי מהתחלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת