צפו: נהג העיף באוויר הולך רגל - ונמלט

מצלמות האבטחה בדרום לוס אנג'לס תיעדו כיצד נהג מאבד ככל הנראה את השליטה ברכבו ופוגע בעוצמה רבה בהולך רגל. את הפציעות שגרם לו - הוא כלל לא נשאר לבדוק. הסיפור זכה לתהודה גדולה בארה"ב, לאחר שבסוף השבוע ביצע גם שר המסחר האמריקני עבירה דומה

פגע-וברח, לא תופעה ישראלית ייחודית: משטרת בואנה פארק שבקליפורניה מחפשת אחרי נהג שסטה ממסלולו ופגע בהולך רגל בן 20 שחצה את הכביש. התאונה, שהתרחשה בצהרי יום ראשון האחרון, תועדה במלואה במצלמות האבטחה באזור.

בתמונות שפורסמו בתקשורת האמריקנית ניתן לראות שני צעירים חוצים צומת כחוק, במה שנראה כמו מעבר חצייה, וכלל לא חוששים ממה שעומד להגיע.

בשלב זה נראה רכב המגיע למקום במהירות. הנהג שאוחז בהגה מתקשה לשלוט בגלגלים, פוגע במהירות של 50 קמ"ש בהולך הרגל, מצליח להחזיר את השליטה לרכב - ונמלט מהמקום. במשטרה מאמינים שהנהג איבד שליטה, אבל עדיין לא שוללים לחלוטין את האפשרות שמדובר בתאונה מכוונת.

על פי הפרסומים בלוס אנג'לס, המשטרה עדיין לא מצאה את הנהג הפרוע. הצעיר שהועף באוויר לגובה רב ונפל על הכביש פונה מיד אחרי התאונה לבית החולים, שם הוא אובחן למרבה המזל כסובל מפציעות קלות בלבד, שלא מסכנות את חייו.

בארצות הברית נושא תאונות הפגע-וברח מילא השבוע את כותרות העיתונים, אחרי ששר המסחר - ג'ון ברייסון, פגע בסוף השבוע האחרון בשתי מכוניות, וגם הוא לא טרח להישאר ולבדוק את הנזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת