ארה"ב: האב היכה למוות את האנס של בתו

אב מטקסס שמע השבוע צרחות מהאסם ליד ביתו. כשניגש לבדוק מה קרה, נדהם לזהות גבר זר גוחן מעל בתו בת ב-4. הוא לא חשב פעמיים, התנפל עליו והכה אותו באגרופים עד שנפח את נשמתו. הבת שעברה טראומה עדיין מאושפזת בבית החולים שם היא מטופלת נפשית. הרשויות יחליטו בקרוב על המשך הטיפול באב הילדה שהוטרדה, שלא נעצר

שריף מחוז לוואקה. חושף הפרשה (CNN)

עד כמה רחוק ילך אבא כדי להגן על ילדיו מפדופילים? תושב טקסס לא שלט בזעמו השבוע לאחר שתפס גבר גוחן מעל בתו בת ה-4.

האב, תושב מחוז לוואקה שבטקסס, הכה למוות באגרופיו את הגבר הפדופיל בן ה-47 לאחר שתפס אותו "על חם" בעת שניסה לאנוס את הילדה באסם הסמוך לביתו.

על פי הפרטים שחשף השריף המקומי, האב שמע את בתו זועקת מהאסם השייך למשפחה. כשיצא לבדוק את פשר הצעקות, הוא נכנס לאסם והמראה שנגלה לעיניו מילא אותו בזעם. האב התנפל על החשוד, העיף אותו הרחק מבתו והחל להכות אותו בראשו באמצעות אגרופיו, עד שהוא איבד את ההכרה ומת במקום.

הבת שעברה טראומה נלקחה לטיפול רפואי בבית החולים, שם היא עדיין עוברת טיפול רפואי ונפשי. האב אמנם מואשם בהריגתו של גונזלס, אך הוא לא נעצר והוא שוהה בביתו יחד עם בני המשפחה וחברים מהם הוא מקבל תמיכה למעשיו.

"אני מסכים לחלוטין עם מה שהוא עשה, אני הייתי עושה דברים גרועים עוד יותר", אמר אחד מחבריו. "עכשיו המשפחה תיאלץ להתמודד עם האירוע הזה לתמיד - בלי קשר להליכים שינקטו נגד האב". התובע בטקסס צפוי להחליט בקרוב על המשך הטיפול באב שהרג את הפדופיל. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת