ארה"ב: השר ש"פגע וברח" שלוש פעמים יצא לחופשה

שר המסחר ג'ון ברייסון שביצע בערב אחד שלוש תאונות "פגע וברח", הודיע אתמול לאובמה כי הוא יוצא לחופשת מחלה כדי לטפל בבעיותיו הבריאותיות. משטרה תפסה אותו רק בפעם השלישית, אז נמצא מחוסר הכרה. החקירה נגדו מגלה שהנזק נגרם לא רק למכוניתו: התנהגותו של השר פוגעת גם בקמפיין של הנשיא אובמה

פגע גם בקמפיין אובמה: השר ג'ון ברייסון (AP)

יוצא לחופשה: יממה לאחר ששר המסחר האמריקני ג'ון ברייסון נחקר על חלקו בתאונת פגע וברח ביום שבת האחרון בדרום קליפורניה - הודיע משרדו כי נבצר ממנו למלא את תפקידו מסיבות "רפואיות".

בהודעת משרדו צוין כי ברייסון ביקש מנשיא ארה"ב ברק אובמה להיעדר מתפקידו זאת על מנת שיוכל למקד את תשומת לבו בפתרון בעיותיו הבריאותיות. על פי ההאשמות שפורסמו אתמול על ידי משטרת סאן גבריאל, ברייסון התנגש עם מכונית הלקסוס היוקרתית שלו ברכב מהעיר ביוויק, כך על פי הדיווח של המשטרה.

במקום לעצור ולשמש דוגמה, השר נמלט מהזירה והתנגש במכונית אחרת. אבל על פי משטרת לוס אנג'לס כאן לא הסתיים הערב הפורה של השר. כמה דקות לאחר התאונה השנייה ברייסון הגיע לעיירה רוסמיד, שם הוא התנגש במכונית מסוג הונדה אקורד - התנגשות שלישית באותו ערב.

כאן כבר הסתיימה דרכו ההרסנית של שר המסחר. ברייסון נמצא ללא הכרה ליד ההגה ופונה לבית החולים באמבולנס. על פי הדיווחים איש מבעלי המכוניות בהם פגע לא ספג פגיעה רצינית. ממשל אובמה - דווקא כן.

דובר משטרת לוס אנג'לס אמר כי "אין סימנים לשימוש בסמים או אלכוהול בזמן התאונות" ובמשרד השריף מסרו שהשר משתף פעולה עם החקירה. ברייסון מכהן כשר המסחר של אובמה מאז אוקטובר 2011, ועל פי סקר של רשת CNN הוא נחשב לאחת הדמויות הבכירות בעולם העסקים והממשל האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת