ארה"ב: השר פגע וברח - 3 פעמים

מבוכה לממשל אובמה: שר המסחר ג'ון בריסון ביצע בערב אחד שלוש תאונות 'פגע וברח' כשנהג במכוניות הלקסוס שלו, ולא נשאר בזירות השונות כדי לראות את הנזק שגרם. המשטרה תפסה אותו רק בפעם השלישית, אז נמצא מחוסר הכרה. החקירה נגדו מגלה שהנזק נגרם לא רק למכוניתו: התנהגותו של השר פוגעת גם בקמפיין של הנשיא אובמה

פגע גם בקמפיין אובמה: השר ג'ון ברייסון (AP)

שר המסחר האמריקני ג'ון ברייסון נחקר על חלקו בתאונת פגע וברח ביום שבת האחרון בדרום קליפורניה. על פי ההאשמות שפורסמו על ידי משטרת סאן גבריאל, ברייסון התנגש עם מכונית הלקסוס היוקרתית שלו ברכב מהעיר ביוויק, כך על פי הדיווח של המשטרה. במקום לעצור ולשמש דוגמה, השר נמלט מהזירה והתנגש במכונית אחרת.

אבל על פי משטרת לוס אנג'לס כאן לא הסתיים הערב הפורה של השר. כמה דקות לאחר התאונה השנייה ברייסון הגיע לעיירה רוסמיד, שם הוא התנגש במכונית מסוג הונדה אקורד - התנגשות שלישית באותו ערב.

כאן כבר הסתיימה דרכו ההרסנית של שר המסחר. ברייסון נמצא ללא הכרה ליד ההגה ופונה לבית החולים באמבולנס. על פי הדיווחים איש מבעלי המכוניות בהם פגע לא ספג פגיעה רצינית. ממשל אובמה - דווקא כן.

דובר משטרת לוס אנג'לס אמר כי "אין סימנים לשימוש בסמים או אלכוהול בזמן התאונות" ובמשרד השריף מסרו שהשר משתף פעולה עם החקירה. ברייסון מכהן כשר המסחר של אובמה מאז אוקטובר 2011, ועל פי סקר של רשת CNN הוא נחשב לאחת הדמויות הבכירות בעולם העסקים והממשל האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת