ראש ממשלת בריטניה שכח את בתו בת ה-8 בפאב

רגעים של חרדה עברו על דיוויד וסמנתה קמרון, לאחר שהתברר להם כי בתם בת ה-8 נשארה לבדה בפאב. ראש הממשלה הבריטי ורעייתו נסעו בשתי מכוניות נפרדות בתום הארוחה, כשכל אחד מהם בטוח שננסי הקטנה שהלכה לשירותים נמצאת עם האחר. במזל זה נגמר בטוב. אחד מעובדי הפאב: " די מפחיד שראש הממשלה שוכח משהו כה חשוב כמו בתו"

אבאל'ה, איפה הבת שלך? קמרון (AP)

אולי זו האולימפיאדה המתקרבת, אולי המשבר הכלכלי באירופה או אולי נבחרת אנגליה המדשדשת שהטרידו את מנוחתו של ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון - אבל אין שום הצדקה לשכוח ילדה בת 8 בפאב.

בדאונינג 10 אישרו היום כי קמרון ורעייתו סמנת'ה השאירו את בתם בת ה-8 ננסי-גוון בפאב בדרום מזרח אנגליה, זאת בסיום ארוחה משותפת עם שלושת ילדיהם ושתי משפחות נוספות.

האירוע, כך מדווחים כלי תקשורת בממלכה, התרחש לפני כחודשיים. ננסי הקטנה נכנסה לשירותים בפאב, כאשר קמרון עזב את המקום יחד עם מאבטחיו. ראש הממשלה חשב כי הילדה נוסעת חזרה הביתה עם רעייתו, אך סמנת'ה עזבה במכונית אחרת כשהיא בטוחה שננסי הקטנה נמצאת יחד עם אביה.

"הם היו מוטרדים מאוד כשהבינו שננסי איננה", אמר גורם המקורב לראש הממשלה. עם גילוי היעלמותה של הילדה, התקשרו מיד ההורים לפאב, שם הרגיעו אותם כי ננסי בריאה ושלמה. לאחר כ-15 דקות הגיע קמרון למקום ואסף את בתו. "הייתי מצפה שמישהו שם יעשה 'ספירת ראשים'", אמר אחד העובדים ושלח עקיצה לעברו של קמרון: "זה די מפחיד שראש הממשלה שוכח משהו חשוב כל כך כמו בתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת