סיכום עולמי יומי: רוכבים בעירום במקסיקו

הקיץ מביא איתו כמה תופעות מוזרות השנה, בווילס שבבריטניה - שטפונות גורמים למאות לעזוב את ביתם, במקסיקו - רוכבי אופניים החליטו להוריד בגדים, ומדונה החליטה לשדרג את המופע - בחשיפה. מסביב לעולם בתמונות

סוריה: יותר ממאה הרוגים בעוד סוף שבוע קטלני במדינה, צבא המורדים התעמת עם כוחותיו של אסד בדמשק, בחומס, בחולה ובמוקדים נוספים ברחבי המדינה. בקהילה הבינלאומית עדיין לא מצליחים לגבש חזית אחידה להתערבות ומתמקדים בגינויים ודיבורים. המערב קורא ליותר נחישות, אבל ברוסיה עדיין טוענים שעוד לא הגיע הזמן להתערבות, ורק הסורים בעצמם - יכולים להחליף את שלטונו של אסד.

ספרד: ממשיכה לשקוע בביצה הכלכלית. בסוף השבוע הפכו הספרדים למדינה הגדולה ביותר שמגישה בקשה רשמית לסיוע מהאיחוד האירופי. שרי האוצר של גוש האירו התכנסו בתגובה לדיון חירום באפשרויות השונות העומדות לרשותם, והחליטו לעזור לספרד בסיוע חסר תקדים שהיקפו מוערך בכ-100 מיליארד אירו, הם גם הסכימו לא להעמיד בפני ספרד תנאים נוספים לקבלת חבילת החילוץ, חוץ מעמידה ביעדי הגירעון שנקבעו מוקדם יותר השנה על ידי האיחוד.

מקסיקו: רוכבי האופניים רוצים להראות את הפנים הנחמדות שלהם - ויותר מכל את כל הגוף. האירוע שנבחר - מסע עירום בבירה במקסיקו סיטי. המסע הוא רק אירוע אחד מיני רבים שנערכים למען שיפור התנאים וההיכרות של העולם ובמיוחד הנוסעים על הכבישים - עם עמיתיהם המפדלים.

בריטניה: ווילס "מתחת למים". שיטפונות של תחילת הקיץ גרמו למאות מתושבי ווילס לנטוש את בתיהם בגלל כמויות המים העצומות ששטפו את המדינה, התושבים נאלצו לברוח מהאזורים המוכים בעזרת מסוקים של צבא בריטניה, סירות ומצופים של שירותי ההצלה.

טורקיה: מלכת הפופ מדונה כבר בת 53 אבל הגיל לא גורם לה להיות פחות פרובוקטיבית, ההיפך הוא הנכון - במהלך ההופעה שנערכה באיסטנבול, מדונה הוסיפה לתצוגה שנתנה כאן בישראל בתחילת סיבוב ההופעות ובחרה לחשוף לעיני הקהל הנלהב פטמה, והעולם כולו - הציץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת