צפו: אלימות קשה בסוף המשחק בין צ'כיה לרוסיה

טורניר היורו 2012 נפתח אתמול בחגיגיות, ברקע הבטחות המארגנות פולין ואוקראינה כי לא יירשמו אירועים אלימים. אלא שתמונות שצולמו על ידי אוהד בתום המשחק בין רוסיה לצ'כיה אמש, מעידות אחרת: תקרית המונית התרחשה במסדרונות האצטרדיון בוורוצלב, כשגם הסדרנים ואנשי הביטחון לא עוזרים. כך זה נראה

התקרית האלימה בתום המשחק (חדשות 2)

אחד החששות הגדולים של מארגני טורניר "יורו 2012" היה מפני חוליגנים שיצליחו להיכנס לפולין ולאוקראינה במסווה של "אוהדי כדורגל" וינהגו באלימות במהלך ימי המשחקים. המארגנים הבטיחו שכל אמצעי הביטחון ננקטו, אך נראה כי כבר בערב הראשון של המשחקים - האלימות נותנת אותותיה.

צפו בתקרית האלימה בתום המשחק:

אחד האוהדים שהיה בדרכו ליציאה מהאצטדיון בוורוצלב בפולין, בתום המשחק בין רוסיה לצ'כיה (4:1 לרוסים), תיעד תקרית אלימה במיוחד בין אוהדים משני המחנות. בתמונות נראית תגרה המונית הכוללת עשרות בני אדם, המכים נמרצות זה את זה במתחם היציאה מהאצטדיון.

חשש מפני התפשטות האלימות

אנשי הביטחון והסדרנים המנסים להתערב בנעשה - מתועדים מותקפים אף הם. כשהתקרית כבר הסתיימה והצליחו להפריד בין הצדדים - המשיכו כמה צעירים להכות עוד שני סדרנים - אחד מהם נותר שרוע על הרצפה למשך זמן רב, והשני הצליח להימלט לפני שנפצע בצורה חמורה עוד יותר.

כלי התקשורת של המדינות המארחות בחרו שלא לשדר בהרחבה את התמונות, מחשש להענקת לגיטימציה לאירועים אלימים נוספים במהלך משחקי הטורניר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת