צעיר ישראלי מאושפז בהודו במצב קשה

חייל משוחרר בן 22 מחדרה, מאושפז מאז השבת האחרונה בהודו כשהוא סובל מהרעלה שטיבה אינו ברור. בני משפחתו מאשימים את מערכת הבריאות ההודית בהרעה במצבו ודורשים שיוטס בחזרה לישראל. קונסול ישראל בדלהי שביקר את הצעיר אמר: "מצבו לא מאפשר את הטסתו ארצה"

מאושפז בהודו ולא יכול לשוב לישראל. אילוס (רויטרס)

טיול השחרור של צעיר בן 22 מחדרה, הפך לסיוט בעבורו ובעבור בני משפחתו. מאז יום שבת האחרון, מאושפז הצעיר בבית חולים בהודו כשהוא סובל מהרעלה. בני משפחתו עדיין לא יודעים בוודאות אם נטל סמים, אבל מפנים אצבע מאשימה כלפי בית החולים בדרמסאלה. "הזריקות שהוא קיבל שם הביאו להרעה במצבו, לכן העברנו אותו לבית חולים פרטי בדלהי", סיפרה אמו.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, תיארה האם את הלחצים שהיא מפעילה על משרד החוץ, בבקשה שיסייעו להביא אותו ארצה. "הקונסול ביקר את בני בבית החולים, ואמר שמצבו הרפואי לא מאפשר לו לעלות על טיסה חזרה לארץ. אני מדברת עם אנשי משרד החוץ ואם צריך אגיע עד לשר על מנת שיקבל טיפול רפואי בישראל".

"הודו זו מדינת עולם שלישי ואני חוששת מאוד לבריאותו", הוסיפה האם, שסיפרה כי בשל מצבו של הצעיר, החליטה המשפחה לשלוח למקום את אחיו שיפקח ויוודא שהוא מקבל את הטיפול הרפואי הראוי. "עד כה, כל מי שפנינו אליו התנער מאיתנו, עכשיו כבר לא יוכלו כי יש לנו בן משפחה איתו בהודו", סיכמה האם.

הצעיר, שהשתחרר משירות צבאי זה לא מכבר, נמצא בהודו כחודשיים. את טיולו הוא החל בדרום המדינה ואז טס צפונה לכיוון דרמסאלה, שם הידרדר מצבו מסיבה שאינה ברורה בוודאות.

ממשרד החוץ נמסר כי הקונסול בדלהי מצוי בקשר צמוד עם המשפחה, כך גם אנשי משרד החוץ בישראל.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת