היום בעולם: בנות הזהב - בשעווה

שדה התעופה בטריפולי שוב נפל לידי חמושים, צעירי מצרים חוזרים לכיכר תחריר, בלונדון - ממשיכים בחגיגות 60 למלכותה של אליזבת' ובארה"ב, בטי ווייט היא האישה הכי מבוגרת שמקבלת בובת שעווה

לוב: נראה שהאלימות חוזרת לרחובות הבירה הלובית. חבורות חמושים השתלטו אמש על שדה התעופה הלאומי, ממנו יצאו טיסות בינלאומיות באותה עת, ובמקום התפתח קרב יריות. חמושים על טנדרים פתוחים הסתערו על אזור מסלולי הנחיתה וההמראה והתנפלו על מטוסים. כל הטיסות משדה התעופה בוטלו. רק אחרי קרבות שנמשכו שעות ארוכות, כוחות הממשל השברירי הצליחו להחזיר לידיהם את השליטה בשדה התעופה.

לונדון התעוררה היום עם חמרמורת קלה, אחרי החגיגות וההופעות אמש, לציון 60 שנות מלוכה של אליזבת' השנייה. אמש הופיעה "המלוכה של הרוק הבריטי": פול מקרתני, רובי וויליאמס ועוד ועוד טובים ומפורסמים. וויליאם וקייט פיזזו עם הבריטים בקהל והתעוררו הבוקר ליום האחרון והבומבסטי ביותר בחגיגות - מיסה מיוחדת בכנסיית סנט-פול, ארוחת צהריים בווסמינסטר, מצעד צבעוני ומלכותי לארמון והופעה על המרפסת של ארמון באקינגהם.

מצרים: מאות אלפים חזרו היום לכיכר תחריר בדרישה להוציא להורג את מובארק. הפעילים, רובם תומכי המפלגות המוסלמיות, טוענים שבית המשפט טעה בפסיקתו ולא עשה את הדין עם הנשיא שהודח. מועמד התנועה המוסלמית לנשיאות אמר שכנשיא, הוא יתקן את הטעות הזו.

שריפות ענק מחסלות יערות בקולורדו: פחות מיממה אחרי שאנשי כיבוי השריפות בארצות הברית הצליחו להתגבר על האש בניו מקסיקו, שריפת יער ענקית פורצת בקולורדו ומאיימת על מספר ישובים ושטח גדול מאוד של יערות.

מי שמתגעגע לטלוויזיה של שנות ה-80, למשפחת יואינג ועלילותיו של ג'י אר, יכול להתחיל להתכונן. הסדרה ששינתה את הדרך שבה עושים טלוויזיה בארצות הברית, דאלאס, חוזרת בגרסה מעודכנת. ג'י אר עדיין שם.

קליפורניה: תמונות ממוזיאון השעווה בלוס אנג'לס מציגות כוכבות ותיקות בתהילת עולם - בשעווה. בטי ווייט בת ה-90 היא האישיות המבוגרת ביותר שזוכה למחווה בובת שעווה בדמותה. ווייט, הזכורה מתפקידה בסדרה האמריקנית "בנות הזהב", התרגשה מאוד מהאירוע ולרגע חשבה שהיא מביטה בראי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת