סוף למרדף: כוכב הפורנו המבתר נעצר בברלין

לוקה מגנוטה, האיש שהטיל אימה על קנדה בימים האחרונים, נעצר דווקא בקפה אינטרנט בברלין. המשטרה המקומית ומשטרת קנדה סירבו לאשר את דבר מעצרו, אך ככל הנראה מדובר באותו רוצח אכזר ששלח חלקי גופה של צעיר סיני עמו ניהל קשר רומנטי למטות המפלגות בקנדה

החשוד ברצח, ארכיון (AP)

לאחר מספר ימים של מרדף בינלאומי, הודיע הערב גורם רשמי בקנדה ששחקן הפורנו לוקה רוקו מגנוטה, החשוד ברצח אדם וביתור גופתו, נלכד בשעות האחרונות בברלין. נגד מגנוטה, שהצליח להימלט מארצו קנדה, הוצא צו מעצר בינלאומי שהביא ללכידתו היום - בעת שבילה בקפה אינטרנט בבירה הגרמנית.

אותו גורם מסר את ההודעה לכלי התקשורת וסוכנויות הידיעות, אולם במקביל כאשר ניסו כלי התקשורת הגרמנים לאמת את הידיעה עם משטרת ברלין, זו העדיפה שלא שלהגיב.

סיפורו של מגנוטה נחשף בשבוע שעבר, לאחר שעל פי החשד, הוא אחראי לרצח מזעזע של סטודנט סיני בן 33 שעמו ניהל קשר רומנטי. לאחר שרצח אותו, ביתר מגנוטה את גופתו והחל לשלוח חלקים למטות מפלגות שונות ברחבי קנדה.

"קיבלנו בדואר חבילה עם כף רגל שמאלית", סיפרו במטה המפלגה השמרנית, ולאחריה נחרדו גם במטה מפלגת האופוזיציה לקבל "משלוח" - ובו "מטען" בדמות חבילה שהכילה זרוע אדם.

בעקבות חקירה שנפתחה, אותרו בעיר מונטריאול יתר חלקי גופתו של הקורבן בתוך מזוודה. אחרי ששמו של מגנוטה הוזכר כמי שאחראי למעשי הזוועות, דיווחו כלי תקשורת קנדיים כי ברחבי האינטרנט הופץ סרטון שבו נראה מגנוטה מבתר את הגופה ואוכל חלקים ממנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת