סערה בעולם: צלב קרס בהופעה של מדונה בישראל

סערה בצרפת בעקבות תמונה מעוררת מחלוקת שהוצגה בהופעתה של מדונה בתל אביב. על המסך המרכזי נראתה למשך שניות ספורות תמונתה של מנהיגת הימין הקיצוני בצרפת, מרין לה-פן, כשעל מצחה צלב קרב. במפלגתה שוקלים כעת להגיש תביעה נגד הזמרת

התמונה שהוצגה במהלך הופעת מדונה (חדשות 2)

מסרים פוליטיים בהופעתה של מדונה בישראל? ברחבי העולם מתפרסמת הבוקר תמונה שהבזיקה על מסכי הוידאו-ארט בזמן הופעתה של מדונה ברמת גן בשבוע שעבר. בתמונה נראית מנהיגת הימין הקיצוני בצרפת מרין לה-פן - כשעל מצחה מופיע בבירור צלב קרס ומעל שפתיה מבצבץ שפם המזכיר את זה של היטלר.

הופעתה של הזמרת העולמית בישראל הייתה הפרמיירה של מסע ההופעות העולמי לקידום אלבומה החדש MDNA. האירוע עצמו הוגדר על ידי אנשיה של מדונה, ועל ידי הזמרת עצמה, כ"קונצרט בקריאה לשלום".

אך למרות המסרים המפייסים כביכול שניסתה מדונה להעביר, במהלך השירים הוצגו מספר תמונות שנויות במחלוקת על מסכי הענק שמאחוריה. באחת התמונות נראות עיניה של מנהיגת מפלגת הימין הקיצונית בצרפת "החזית הלאומית", כשעל מצחה מצויר צלב קרס ענק.

כעבור כמה שניות מופיעה על פרצופה של לה-פן גם שפמפם המזכיר בצורה חשודה את שפמו של הצורר הנאצי אדולף היטלר. צופים נדהמים שהיו בהופעה מיהרו להעלות את התמונה לרשת, מה שגרר שורת תגובות סוערות.

בצרפת מדווחים הבוקר כי במפלגתה של לה-פן בוחנים אפשרות לתבוע את מדונה בעקבות הקרנת התמונה. בנוסף סיפר גורם במפלגה, כי ללה-פן "לא היה זמן לצפות בסרטון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת