האם נמצא החתול השמן בעולם?

החתול ספונג' בוב שוקל 14 ק"ג וייתכן כי הוא המחליף של החתול השמן בעולם לשעבר מיאו, שהלך לעולמו בחודש שעבר במשקל 19 ק"ג. ספונג' בוב גר במקלט לחיות בניו יורק, שם מנסים לעזור לו להרזות לאחר שאכל ללא הגבלה בבית בעליו הקודמים. "לא יודעים איך הוא הפך להיות כל כך גדול", הם מודים. כך זה נראה

ספונג' בוב, כבד מאוד (חדשות 2)

במשקל 14 ק"ג, החתול ספונג' בוב שוקל כמו ילד בן 4 ובכך הוא מתמודד על התואר "החתול השמן בעולם", זאת לאחר שבחודש שעבר הלך לעולמו מיאו החתול שמשקלו עמד של 19 ק"ג.

ספונג' בוב הגיע לאחרונה למקלט חיות בניו יורק, זאת לאחר שננטש על ידי בעליו שעברו לבית אבות. כעת, במלחמה אמיתית, מנסה צוות המקלט לעזור לספונג' בוב להשיל קילוגרמים ממשקלו באמצעות תרגילים ואימונים רבים. "אנו לא יודעים איך הוא הפך להיות כל כך גדול", סיפרה קנדרה מרה, מבעלות המקום. "אנו יכולים רק לשער שבעליו הקודמים האכילו אותו במזון יבש שהיה פתוח, והוא יכול היה לאכול מתי שרק רצה וללא הגבלה".

במעון מספרים כי החתול ישן במתחם גדול שמתאים למגורים של מספר גורים, זאת בשל משקלו הרב. הצוות במקום מנסה לעודד אותו להתאמן ולקפוץ מחוץ לכלוב מספר פעמים ביום בשביל שיהיה רזה ובכושר. כעת, הם מקווים שהוא ימצא בקרוב משפחה חמה שתאמץ אותו, שם אולי הוא יהיה חתול רזה ובריא הרבה יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת