ארה"ב: בת 80 צנחה - והסתבכה

קשישה אמריקנית שציינה את יום הולדתה ה-80, החליטה לחגוג באופן מיוחד את הכניסה לעשור התשיעי של חייה: צניחה חופשית. הצניחה עצמה הסתבכה מעט, כשהרתמות העליונות שחיברו אותה למדריך התנתקו, אך הכל הסתיים בשלום. עם זאת, המשטרה בארה"ב פתחה בחקירה

לברן אוורט, פנסיונרית אמריקנית, רצתה לעשות משהו מיוחד לכבוד יום הולדת ה-80. במקום עוד ארוחה משפחתית, הסבתא החביבה מקליפורניה החליטה לעשות צניחה חופשית, בפעם הראשונה בחייה. בנוסף לריגוש המיוחד של קפיצה חופשית, הצניחה עצמה הסתבכה באופן לא צפוי, אך הכל נגמר בשלום.

"כולם חשבו שאני ממש אמיצה", היא משחזרת, "אבל זה משהו שתמיד רציתי לעשות". מה שאוורט לא ידעה הוא שמתנת היום הולדת שלה הייתה עלולה להיגמר באסון - כפי שתועד בסרטון שצילמה אחותה. היא קפצה מהמטוס יחד עם המדריך, כששניות אחר כך הרתמות העליונות שחיברו את אוורט למדריך התנתקו ממנה והותירו אותה תלויה בקושי רק ברתמות התחתונות.

חצאיתה של אוורט התנופפה אל עבר פניה, והיא לא יכלה לראות דבר. אך היא לא נבהלה, ורק כשראתה את הווידאו בביתה היא הבינה מה קרה ובאיזה מצב היא צנחה. למרות ששום דבר לא קרה, הרשויות המקומיות פתחו בחקירה.

לנו נותר לאחל עד 120 ולתהות מה אוורט תעשה ביום ההולדת ה-81.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת