בוסניה: בני זוג כלאו נערה במשך 8 שנים

אירופה רועשת בעקבות חשיפת מקרה התעללות קשה בבוסניה. בני זוג מכפר קטן חשודים כי במשך 8 שנים כלאו נערה גרמנייה, הכו אותה והאכילו אותה במזון של חזירים. שכן של בני הזוג הוא שהביא למעצרם ולשחרורה של הנערה למקום מבטחים. כעת בודקים במשטרה מה היה תפקידה של האם, שהייתה נשואה בעבר לבן הזוג המתעלל

פרשת התעללות מזעזעת בבוסניה - בני זוג מכפר קטן בצפון-מזרח המדינה נעצרו בחשד שכלאו נערה גרמנייה במשך שמונה שנים, הכו אותה והתנהגו אליה כאל שפחה. הנערה, כיום בת 19, נמצאה ביער בקרבת הכפר ונלקחה למקום מבטחים, בעוד בני הזוג נעצרו והובלו לחקירה, כך על פי גורמי אכיפה מקומיים.

שכן של בני הזוג הוא שהודיע למשטרה על הימצאה של הנערה ועל כך ששכניו נוהגים להתעלל בה בקביעות. בין היתר דיווח השכן כי בני הזוג - מילנקו מרינקוביץ' (52) ואשתו סלבוייקה (45) - אילצו את הצעירה לבצע עבודות פרך והאכילו אותה במזון לחזירים.

לדברי השכן, באחד הימים רתם מילנקו את הנערה לעגלה וכפה עליה לשאת אותו ואת חברו, בעוד השניים מצליפים בה וצוחקים. עוד אמר כי גופה של הנערה היה מכוסה בחבלות ובצלקות. "לא יכולתי יותר לראות אותם מכים ומרעיבים אותה", סיפר.

"בני הזוג התייחסו אליה בצורה בלתי אנושית ועינו אותה. הם אסרו עליה לקיים כל קשר עם בני אדם אחרים ולא אפשרו לה להגיע לבית הספר", אמר קצין משטרה מקומי. השכן סיפר כי הנערה הגיעה אל הכפר לפני שמונה שנים ביחד עם אמה ועם שתי אחיותיה.

על פי דיווחים בתקשורת המקומית, אמה של הנערה נישאה בעבר למילנקו, בניסיון לסייע לו לקבל אשרת שהייה בגרמניה. במשך השנים נהגה האם לשהות לסירוגין בכפר הבוסני ובגרמניה, ונמצאה במקום בשעה שבני הזוג נעצרו. גם האם נחקרה במשטרה ותפקידה בפרשה המזעזעת נחקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת