צפו: הצעת נישואין מרגשת בליפ-דאב

יצחק לאמב סיפר לחברתו שהם הולכים לארוחת ערב, אבל במקום הושיב אותה במושב האחורי של רכבו ונתן לה אזניות. כשברקע היא שומעת את השיר "להתחתן איתך", החל הרכב לנסוע ומולה הועלו סצנות שונות של הצעות נישואין. לבסוף, הגיע לאמב עצמו וביקש את ידה של בחירת לבו. לה נותר רק לומר "I Do". צפו בהצעה המרגשת

הצעת הנישואין המרגשת (חדשות 2)

חיים בסרט, עוד לפני שהתחתנו: יצחק לאמב, צעיר תושב פורטלנד, ארצות הברית, החליט להפתיע את חברתו איימי פרנקל בצורה מקורית: הוא גייס את חבריו השחקנים לאחת מסצינות הצעת הנישואין המקוריות שנראו בשנים האחרונות - והרים הפקה שלא תישכח שנים רבות. בינתיים, זכה הסרטון שהופץ ב"יוטיוב" לפני יומיים בלבד, ליותר ממיליון צפיות.

צפו בהצעת הנישואין המרגשת:

לאמב הזמין את חברתו בת ה-33 לארוחת ערב בבית הוריו, אלא שעד מהרה התברר לה שאוכל לא יהיה. הוא הושיב אותה במושב האחורי של רכבו המסחרי, פתח את דלתותיו, והניח אוזניות על ראשה. כשחברו הטוב מצלם מאחוריה את המתרחש - נתן את האות, והרכב התחיל לנסוע בקו ישר ברחוב בו מתגוררים ההורים.

לאמב לחץ "פליי" במכשיר ההאזנה אליו היו מחוברות האזניות שלראשה של חברתו, ושירו של ברונו מארז "להתחתן איתך" (Marry you) החל להתנגן באזניה. בתזמון מושלם החלו להופיע מולה חבריו של לאמב, במופע "ליפ-דאב" מתוזמן ומרשים, כשהם מציגים סצנות שונות ומרגשות של הצעות נישואין.

לבסוף, כשכולם ניצבים בפניה וסוללים את הדרך ללאמב עצמו (שהספיק להחליף בינתיים לבגדי חתן) - כרע לאמב ברך והציע נישואין. פרנקל ההמומה והבוכייה ניצבה מולו, אמרה "I Do", וכך הסתיים המופע המרשים. מזל טוב!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת