ליידי גאגא ביטלה את הופעתה באינדונזיה: "חשש לביטחונה"

במשך מספר שבועות ניהלו סוכניה של ליידי גאגא מגעים עם השלטונות באינדונזיה, במטרה שהופעה "מעודנת" שלה תאפשר לה להופיע במדינה ללא חשש. עם זאת, נדמה שהמגעים נכשלו לאחר הודעת אנשיה כי ההופעה שלה במדינה המוסלמית הגדולה בעולם - מבוטלת. "לא יכולנו להבטיח את שלומה ואת שלום הבאים להופעה", הסבירו

אינדונזיה ויתרה עליה, ליידי גאגא (חדשות 2)

נכנעה לקיצונים: לאחר לחצים שנמשכו מספר שבועות, החליטה הזמרת המפורסמת ליידי גאגא לבטל את הופעתה באינדונזיה בשל התנגדות עזה של גורמי דת מוסלמים במדינה, שטענו כי תנועותיה ולבושה ישחיתו את הנוער במדינה. "החלטנו לבטל את המופע מחשש לשלומה של גאגא, וגם מחשש לשלומם של אלה שהיו מגיעים להופעה", מסר הסוכן שלה בהודעה לעיתונות.

גאגא, הידועה בסגנון לבושה הפרובוקטיבי במהלך ההופעות, עוררה את זעמם של אנשי הדת הבכירים באינדונזיה, שכינו אותה "שליחת השטן". "הגענו להסכם שההופעה תהיה בסגנון יותר שמרני, אבל לא הסכמנו לפיקוח וצנזורה של אנשי דת בכירים ככל שיהיו", אמר סוכנה לכלי התקשורת במדינה.

את ההודעה קיבלו באכזבה למעלה מ-50,000 רוכשי כרטיסים, שייאלצו להסתפק בקניית אלבומיה של גאגא או בצפייה בה באינטרנט. "לצערנו, הזמרת תדלג על אינדונזיה ותעבור ישר לסיבוב הופעות באוסטרליה וניו זילנד", לשון ההודעה שהוצאה לתקשורת. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת