האישה הכי עשירה בתבל מרוויחה 7 מיליון שקל בשעה

מגזין אוסטרלי חשף את דירוג הנשים העשירות בעולם, והפעם - מהפך. ג'ינה ריינהרט, טייקונית מכרות הפחם מאוסטרליה, הפכה לאישה העשירה בתבל, ובחשבון הבנק שלה לא פחות מ-125 מיליארד שקלים. המטרה הבאה: להדיח את קרלוס סלים מראש רשימת עשירי תבל, ויש סיכוי לא רע שזה יקרה

ג'ינה ריינהרט. עשירה כקורח (חדשות 2)

מגזין כלכלה אוסטרלי נחשב חשף בדירוג השנתי שלו את מצב חשבון ה"עובר ושב" של ג'ינה ריינהרט, האישה העשירה ביותר בעולם, המחזיקה במכרות פחם רבים ברחבי המדינה.

על פי הדיווח, ריינהרט מרוויחה לא פחות מממיליון פאונד - כלומר שבעה מיליוני שקלים - מדי שעה, והונה מוערך בכ-125 מיליארדי שקלים. ה"גברת הראשונה" של המכרות עקפה בדירוג את זכיינית רשת המרכולים וול-מארט - ובעקבות כך עלתה למקום הראשון ברשימת עשירות העולם.

מקור ההכנסות: ייצוא סחורות פחם לסין

ריינהרט עשתה את הונה בעיקר בייצוא סחורות הפחם לשוק הסיני, כאשר כעת היא מנסה לנהל מגעים לייצא את הסחורה גם למדינות אחרות באסיה. "ישנה אפשרות לפיה ריינהרט תעקוף בשנים הקרובות את קרלוס סלים המקסיקני, המחזיק הבלתי מעורער בתואר האיש העשיר בעולם", אמר עורך הרשימה אנדרו הית'קוט.

עם זאת, לא הכל ורוד בחייה של ריינהרט. ארבעת ילדיה הגישו באחרונה תביעה כנגדה, במטרה לממש את אחת מקרנות הנאמנות שנוסדה על ידי אביה המוערכת במיליארדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת