צפו: בן 3 נסע בלב צומת סואן בסין

תמונות שתועדו במזרח סין מראות נוסע לא שגרתי במרכז צומת סואן. פעוט בן 3 הצליח לרדת לכביש עם תלת אופן, ולנווט בין מכוניות, אוטובוסים ואופנועים. למרבה המזל הוא חולץ ללא פגע על ידי השוטרים. צפו בתיעוד

לראות ולא להאמין: ילד סיני בן שלוש הצליח לשרוד, לצאת ללא פגע ולפדל עד לידי השוטרים, אחרי שחלף על תלת אופן בצומת סוער בין אוטובוסים, אופנועים ורכבים נוסעים. 

התמונות המפתיעות שמגיעות מהעיר וונטצו שבמזרח הרפובליקה העממית, צולמו במצלמת אבטחה מעל הצומת הסואן, שהוצבו בגלל ריבוי התאונות במקום. אבל מתברר שדווקא במקום שבו נהגים מנוסים כושלים, ילד בן שלוש הצליח לנווט את דרכו ללא בעיה.

סבו של הפעוט ששמר עליו באותו הזמן, סיפר כי הילד נעלם לו בזמן שהלך לשירותים. הילד כשהוא רכוב על תלת אופן ירד לפתע לכביש, ונסע במרכז צומת עם חמישה נתיבים - נגד כיוון התנועה. למרבה המזל, הילד הצליח לנווט את דרכו בין האוטובוסים והמכוניות, וחולץ ללא פגיעות.

רשת סקי הבריטית שוחחה עם אחד השוטרים שאספו את הפעוט שסיפר: "זה קרה בערך ב-17:30 במהלך שעת העומס בכבישים, היו שם הרבה מאוד אנשים והרבה מאוד תנועה". לאחר שחולץ, השוטר הביא את הילד כשהוא בריא ושלם בחזרה לסבו וסבתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת