לא רק נסיך: צ'ארלס גם מתקלט

הכירו את די ג'יי צ'רלס - הדבר הבא בעולם המועדונים. יורש העצר הבריטי ניסה את כוחו כדי ג'יי בתחום במהלך ביקורו בטורונטו, כשאת "המהלכים" למד בעמותה שמנסה לסייע לצעירים במצוקה. ממבט בתמונות, אולי עדיף שיישאר בענף המלוכה

משהו עובר על הנסיך צארלס: אחרי שניסה את מזלו כחזאי במהדורת החדשות בבריטניה, הנסיך נצפה מתקלט במועדון בטורונטו. את "המהלכים" למד בעמותה שמנסה לסייע לצעירים במצוקה, אבל מבט בסרטון מעלה חשד שחש מצוקה בעצמו.

יורש העצר הבריטי הגיע לאירוע כדי לסייע לעמותה, והפגין חוש קצב די מינימלי. המזל הגדול שאין לו צורך בחוש קצב בתפקיד הצפוי לו בעתיד - למלוך על נתיני בריטניה במקום המלכה אליזבת.

בתחילת החודש הפתיע הנסיך במהלך סיור ברשת הטלוויזיה בי.בי.סי בסקוטלנד, כשהחליט לנסות את ידו בהגשת התחזית. "אליך, הוד מלכותו", אמר מגיש התכנית, והמצלמה עברה אל הנסיך הבריטי ואל המפה הסינופטית שמאחוריו. 


הנסיך קצת הסתבך בהתחלה עם הכפתור שמעביר את השקפים במפה, אבל בהמשך עקב בהצלחה אחר הטקסט שהופיע בפרומפטר שמולו, שכלל בעיקר גשם וקור. הוא אף הפריח בדיחה או שתיים במקביל, עד שבשלב כלשהו הסתבך עם המילים ופלט "מי לעזאזל כתב את התסריט הזה!".בסיום התחזית העגומה, צחק צ'ארלס והפטיר בחיוך: "תודה לאל שזה לא סוף שבוע ארוך". גם רעייתו של צ'ארלס, קמילה, ניסתה את מזלה בהקראת התחזית ואז סיכם המגיש הקבוע של הרשת: "הם עשו עבודה מצוינת, והנסיך אפילו סיים את התחזית בבדיחה – זה תמיד דבר טוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת