ועכשיו: שטרוס קאהן חשוד באונס קבוצתי

מתבר שדומיניק שטרוס קאהן לא השאיר את הצרות מאחוריו כאשר עזב את ארצות הברית. האיש שעמד בראש הקרן הבינלאומית למטבע והיה אחד הפוליטיקאים והכלכלנים המכובדים ביותר בצרפת ובעולם כולו, מתמודד עכשיו עם חשדות טריים בדבר השתתפותו באונס קבוצתי במהלך "מסיבת מין" בוושינגטון

שטרוס קאהן. אנס או סתם רודף שמלות? (רויטרס)

אחרי שנוקה מחמת הספק במשפט בגין אונס חדרנית בבית מלון בניו יורק, אולם איבד את משרתו בקרן המטבע הבינלאומית וגם את יוקרתו בעולם, מוצא כעת דומיניק שטרוס קאהן את עצמו במרכזה של חקירה פלילית חדשה - והפעם מדובר באונס קבוצתי במהלך "מסיבת מין" בבית מלון בוושינגטון בדצמבר 2010.

משרד התובע הכללי בעיר ליל פרסם הודעה מיוחדת בנושא שטרוס קאהן. על פי העדויות שהצטברו, מי שהיה אחד המועמדים הבולטים לרשת את סרקוזי בתפקיד הנשיא השתתף ואולי אף אירגן מסיבת מין קבוצתית שבמהלכה בוצעו כמה מעשי אונס. המסיבה נערכה בימים בהם שטרוס קאהן כיהן כיו"ר קרן המטבע הבינלאומית.

שטרוס קאהן טוען שהאישומים האלה הם חלק ממסע השמצה שמנהלים נגדו. " זהו לינץ' ציבורי", אמר הכלכלן הבכיר לעיתון "ליברסיון". מאז שנעצר בחשד לאונס חדרנית בניו יורק לפני כשנה, שמו של שטרוס קאהן הוכתם מספר פעמים. עיתונאית נוספת טוענת שעוד לפני שכיהן כראש הקרן הוא הזמין אותה לראיין אותו ואז ניצל את המעמד ואנס אותה. על פי חקירה אחרת, הוא שידל בעברו שורה ארוכה של נשים לזנות.

בית המשפט בצרפת שמע את עדותן של שתי פרוצות, שטענו כי במהלך המסיבה בוושינגטון נקט שטרוס קאהן "באלימות מוגזמת" תוך כדי קיום יחסי המין, והכריח אותן לעשות דברים בכוח ובניגוד לרצונן.

על פי אחד המסמכים שדלפו, אמרה אחת מנערות הליווי: "הוא החזיק את ידי בכוח, משך לי בשיער ופצע אותי". חברותיה אף סיפרו כי שטרוס קאהן וחבריו נהגו להחליף תפקידים תוך כדי ה"מסיבה": האחד היה מחזיק את הקורבן, בעוד השני ביצע בה את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת