סקר המיליונרים הגדול: מה קונים הזוכים בהגרלות הלוטו?

סקר חדש שנערך בבריטניה בקרב זוכי הגרלת הלוטו המקומי מפרסם לראשונה את הרגלי הזכייה של המתעשרים החדשים. שליש מזוכי ההגרלה מיהרו לרכוש חדר ארונות עצום, בעוד אחוז דומה רכש ג'קוזי מפנק. 25% אחוז מהזוכים רכשו כלב בעוד 4% בלבד העדיפו חתול. בסוף השבוע הקרוב צפויים להצטרף 18 מיליונרים חדשים לרשימה

מה אתם הייתם קונים? (מיכה שמילוביץ')

מה הדבר הראשון שהיית קונה לאחר זכייה בלוטו? רבים נוהגים לחלום בהקיץ ולתהות מה היו עושים עם סכום זכייה של מיליונים. סקר חדש שנערך בבריטניה בין זוכי ההגרלה המקומית מגלה את הרגלי הקנייה הראשוניים של המאושרים שמזלם שפר עליהם.

על פי נתונים העולים מהסקר שמעורר עניין רב בבריטניה, קרוב לשליש מהזוכים מיהרו לרכוש ג'קוזי יוקרתי. אחוז דומה שידרג את המלתחה עם חדר ארונות מרשים. רבע מהזוכים התקינו שער חשמלי בביתם החדש. 17% מהם רכשו שולחן ביליארד לביתם.

חברו הטוב ביותר של האדם, הכלב, הוא החיה מעודפת על זוכי הפרס היוקרתי. 25% מהם ממהרים לרכוש חבר על ארבע כבר בימים הראשונים שלאחר הזכייה. הנתון מפתיע בעיקר משום שרק 4% מהזוכים החליטו להתפנק עם הוספת חתול לחיק המשפחה.

"נראה שכשמתכננים מה לעשות עם כספי הזכייה צריך לקחת בחשבון את הרכישות הבסיסיות: מלתחה ענקית, ג'קוזי יוקרתי וכמובן כלב", הצהיר דובר הלוטו הבריטי. ביום שישי הקרוב צפויים 18 אזרחים בריטים נוספים להפוך למיליונרים בעקבות הגרלת הלוטו האירופי הגדולה. נראה כי זה הולך להיות סוף שבוע מוצלח במיוחד עבור מוכרי הג'קוזי ונגרים המייצרים חדרי ארונות.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת