צפו: האבא נוהג - הילדים בבגאז'

נהג מרומניה החליט לקחת את ילדיו לסיבוב מסוכן בכביש המהיר - כשהם ישובים בתא המטען. ארבעת הילדים נראים בסרטון שלפניכם ועלה ליו-טיוב כמי שנהנים במיוחד מה"טיול באוויר הפתוח". הסיבוב המסוכן הזה הסתיים בתחנת המשטרה ובקנס של 250 אירו

אבא'לה בוא ללונה פארק: נהג רומני ו-4 ילדיו תועדו כשהם נוסעים בכביש המהיר - עד כאן מדובר במשהו שגרתי לחלוטין. אלא שאת ארבעת הילדים הושיב האב הגאה, משום מה, בתא המטען.

אחרי החורף הרומני הקר, בימים אלה השלג נמס והשדות מוריקים, ומזג האוויר נוח לטיולים. מה מתאים יותר מאשר נסיעה במרחבים הירוקים של מחוז קלוז' נאפוקה בצפון מערב המדינה? האב שבסרטון שלפניכם, שכבר לא יקבל את תואר "אב השנה", צולם על ידי נהג המום שהבחין בארבעה ילדים יושבים בתא המטען, כשהם מחזיקים את הדלת ומביטים אל הנוף. הילדים, שגילם לא עולה על 10 שנים –  נראו נהנים מאד מהנסיעה באוויר הפתוח.

הנסיעה המוזרה הזו קיבלה תפנית חדה כאשר האב החליט לשנות כיוון ולעבור אל הנתיב השמאלי כדי להגיע לכביש עפר צדדי. באותה שנייה בדיוק הגיחה משאית ענק, ולרגע הופכת השמחה של הילדים לחרדה אמיתית. למרבה המזל, המשאית פספסה את הרכב המשפחתי והילדים יצאו ללא פגע.

הסרטון הזה הסתיים בתחנת המשטרה, לאחר שהאב המשתולל אותר ונתפס. אולם גם במקרה הזה, כמו בכביש, הוא יצא בזול – וקיבל קנס סמלי של 250 אירו.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת