צפו: הרכב "האיץ מעצמו" עד להתנגשות

בני זוג נהגו במכונית היונדאי שלהם, שלפתע החלה "לטוס" במהירות ברחובותיה של אחת מעריה הצפופות של קוריאה הדרומית עד שהתנגשה ברכב אחר. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא הרוגים - אך השניים מתעקשים: תקלה נדירה גרמה לכך, לא אנו האצנו

ממשלת דרום קוריאה הורתה ליצרנית הרכב יונדאי לבחון מספר מקרים של האצה פתאומית של כלי הרכב בעקבות סרטון שעלה השבוע לרשת ובו תיעוד מתוך מכונית שהאיצה בפתאומיות במרכז אחת הערים הגדולות בדרום קוריאה.

הסרטון צולם במכונית של זוג קשישים קוריאנים שעברו חוויה מפחידה למדי. בזמן שנסעו במכונית היונדאי שלהם, לפתע, לא כל סימנים מקדימים, המכונית האיצה את מהירותה ודהרה ב-130 קמ"ש. כך היא טסה בין רחובות אחת מעריה הצפופות ביותר של המדינה עד שהתנגשה בכלי רכב אחר.

התיעוד בסרטון צולם בשבוע שעבר. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא הרוגים - אך עם 17 פצועים. בנם של השניים העריך כי למרות שההתרחשויות הונצחו בסרטון, קלושים הסיכויים שכלי התקשורת המקומיים, כוחות המשטרה ובייחוד יצרני הרכב יקבלו את גרסתם שלפיה האץ הרכב באופן פתאומי, מבלי שהם עצמם היו אחראים לכך.

בשל כך, העלה הבן את הסרטון לפורומים אינרנטיים שונים - ואחרי שבעיתונות המקומית גילו עניין בתקרית, נפתחה בדיקה מקיפה כדי לברר האם אכן מדובר בתקלה נדירה ומסוכנת - או בנהיגה מופרזת של הנהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת