ארה"ב: הכלה נמצאה מתה באמבטיה בשמלת הכלולות

בפעם האחרונה שמשפחתה של אסטרלה קררה בת ה-26 מאילינוי שבארה"ב ראתה אותה - זה היה היום המאושר בחייה. יממה בלבד לאחר טקס נישואיה היא נמצאה ללא רוח חיים. השוטרים שהוזעקו לביתה לאחר שלא השיבה לשיחות של קרוביה, מצאו אותה מתה באמבטיה, לבושה בשמלת הכלולות, שעל גופה סימני דקירות

אסטרלה קררה בליל הכלולות (פייסבוק)

לא כך חשבה הכלה שיסתיים היום הכי מאושר בחייה: אסטרלה קררה, צעירה בת 26 מאילינוי, ארה"ב, נמצאה ללא רוח חיים באמבטיה כשהיא עדיין לבושה בשמלת הכלולות הלבנה שלה, וסימני דקירות על גופתה. המשטרה מעריכה כי מדובר ברצח על רקע אלימות במשפחה.

אסטרלה בת ה-26 נישאה ביום שישי האחרון לבחיר ליבה ואבי בנה בן השנתיים. קרובי משפחתה סיפרו לשוטרים כי ההחלטה להתחתן היתה ספונטנית כך שהאירוע לא תוכנן מראש. "זה קרה פתאום, לא היה לי זמן להתכונן ואפילו להגיע לחגיגות", סיפר בן דודה של המנוחה. קרוב משפחה אחר הוסיף: "אסטרלה הזמינה אותנו לאירוע ביום שישי האחרון, אך שכחה לציין שמדובר בחתונה".

קרוביה סיפרו כי היו לה שני ילדים: ילדה בת 9 וילד בן שנתיים. היא ניהלה במשך שלוש שנים מערכת יחסים בלתי יציבה עם בעלה בן ה-30, אביו של בנה הצעיר. "היא מעולם לא אישרה שניהלה עמו מערכת יחסים באופן רשמי, ולא הכחישה", סיפר אחד מבני דודיה והוסיף: "מדובר באדם עם הרבה בעיות, אך היא הייתה אמא נהדרת ואדם נפלא".

"היא הייתה אישה חזקה ואהבה את ילדיה"

בלילה שבו נעלמה, הסיעה אסטרלה את ילדיה לביתו של אביה, ונסעה לדירתה. היא נראתה לאחרונה בלילה שבין שישי ושבת. קרובי משפחתה שהבחינו בהיעדרותה לאחר שלא חזרה לאסוף את הילדים, ניסו להשיגה באמצעות הטלפון, אך לאחר שלא השיבה לשיחות במשך זמן ממושך.

הם מיהרו לביתה ודפקו במשך דקות על הדלת, אך לא היה כל מענה. לפתע אחד מהם הבחין בכך ששתי המכוניות שהיו בבעלותה, לא נמצאות בחניית הבית. הקרובים מיהרו להזעיק למקום את המשטרה, והם מצאו את הצעירה מוטלת מתה בחדר האמבטיה, עם סימני דקירות על כל גופה, והיא עדיין לובשת את שמלת הכלולות.

"מעולם לא חשבנו שדבר כזה ייקרה, היא הייתה אישה חזקה ואהבה את ילדיה, אני לא מצליחה לעכל את מה שקרה", סיפרה אחותה לאחד העיתונים המקומיים בשיקגו.

בלשי משטרת שיקגו החלו בחקירת הרצח, כשההערכה היא כי מדובר באלימות במשפחה, אולם בן הזוג בן ה-30 טרם נעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת