הודו: תינוקת בת חודשיים נקברה בעודה בחיים

אב ודוד לתינוקת בת חודשיים מצפון הודו החליטו לקבור את הפעוטה הקטנה בעודה בחיים בהוראת גורו מקומי, כדי "להסיר את הקללה" שגרמה למות מספר ילדים במשפחה בעבר. עובד בבית הקברות הבחין בהם והזעיק למקום את המשטרה. האב והדוד נעצרו בחשד לניסיון רצח, התינוקת מתאוששת בבית החולים

התינוקת שנקברה בחיים בהודו (BBC)

סערה בהודו בעקבות מעצרם של אב ודוד לתינוקת בת חודשיים מצפון המדינה, שהחליטו לקבור את התינוקת הרכה הקטנה בעודה בחיים - זאת בהוראת גורו מקומי ובמטרה "להסיר את הקללה" שגרמה למקרי מוות אחרים של תינוקות בקרב המשפחה.

רשת BBC הבריטית, שחשפה את הפרשה, דיווחה כי האירוע המחריד נחשף לאחר שעובד בבית קברות במחוז מירוט שבצפון המדינה הבחין בשני אנשים קוברים מה שנראה כמו יצור חי ומתנועע. הוא מיהר להזעיק למקום את כוחות המשטרה, וציין בפניהם כי הוא ראה בבירור סממנים המעידים על כך שהתינוקת שנקברה עדיין בחיים.

השוטרים שהגיעו למקום חילצו את התינוקת מהאדמה שבה נקברה ומיהרו להביאה לבית החולים המקומי. במקביל, עצרו השוטרים את האב והדוד שקברו את הילדה, אולם לא את אם המשפחה, שגם היא על פי הדיווחים שהתה בבית הקברות.

ההורים נימקו את מעשיהם בכך שבעבר איבדו ילד שסבל ממחלה קשה, וכי גורו רוחני מקומי המליץ להם לקבור את הילדה, כדי להסיר את הקללה ובכדי למנוע התפשטות מחלות חשוכות מרפא בקרב ילדיהם בעתיד.

התינוקת, ראדיקה שמה, סובלת מהתייבשות וממצב של תת תזונה וכעת והיא מתאוששת בבית החולים המקומי. אמה של התינוקת מכחישה בתוקף את ההאשמות נגד בן זוגה ואחיו בדבר כך שניסו לרצוח את בתה.


רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת