הזמר סטיבי וונדר נסחט ע"י אחיינו

פרשת סחיטה בעולם המוזיקה האמריקני: אחיינו של המוזיקאי סטיבי וונדר נעצר בחשד כי ניסה לסחוט את הזמר. מכתב האישום עולה כי האחיין דרש מדודו 5 מיליון דולרים בתמורה לכך שלא יפרסם מידע מביך אודותיו. הוא נעצר ביחד עם בת זוגו במבצע עוקץ מיוחד של משטרת לוס אנג'לס

נסחט על ידי אחיינו. סטיבי וונדר (רויטרס)

התביעה בלוס אנג'לס הגישה כתב אישום נגד אחיינו של המוזיקאי האמריקני סטיבי וונדר, בחשד כי איים לפרסם מידע מביך אודותיו אם לא ישלם לו סכום כסף גדול.

מכתב האישום עולה כי אלפא לורנזו ווקר בן ה-38 ובת זוגו נעצרו לאחר שדרשו מהזמר זוכה 22 פרסי גראמי לשלם להם סכום של 5 מיליון דולר בתמורה לכך שלא יפנו לכלי התקשורת ויפרסמו מידע הקיים ברשותם ועשוי להביך אותו.

בהמשך הסכימו השניים להפחית דרמטית את סכום הכסף אותו דרשו לעשרת אלפים דולרים בלבד, אך נתפסו במבצע עוקץ מיוחד של משטרת לוס אנג'לס: שוטר סמוי התחזה לסוכנו של וונדר וביקש לחתום עם השניים על עסקה.

אתר הרכילות האמריקני TMZ פרסם כי הפרט המביך שאותו איים לחשוף האחיין הוא מעשה של גילוי עריות מצידו של וונדר - שקיים לכאורה יחסי מין עם אחותו - אמו של ווקר. האתר פרסם עוד כי לפי המידע שברשותו, סיפור גילוי העריות הוא שקר מוחלט.

ווקר ובת זוגו טענו כי הם חפים מפשע אך הם צפויים להישאר במעצר לפחות עד השבוע הבא, אז ייערך שימוע בעניינם ויוחלט האם ישנן מספיק ראיות על מנת לפתוח במשפט פלילי נגדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת