מורה אילצה תלמידים לענוד קולר

מורה אחת בפלורידה לקחה את החינוך צעד אחד קדימה והחליטה לאלץ 8 תלמידים לענוד קולר שמיועד לכלבים, בשביל "להחדיר בהם משמעת". התלמידים קיבלו את זה בהומור והעלו את התמונות לפייסבוק. הנהלת ביה"ס קצת פחות התחברה לשיטה וזימנה את המורה לשימוע. טרם הוחלט אם תמשיך לעבוד כמורה. אם אחד התלמידים: "זה מביך ומשפיל"

אולצו לענוד קולר בביה"ס (פוקס ניוז, צילום מסך)

חינוך רע: תלמידים מכיתה ט' בפלורידה שבארה"ב אולצו לענוד קולרים, זאת על פי דרישתם מורתם שרצתה "להחדיר בהם משמעות". על פי החשד, המורה לורי ביילי קטקומפ דרשה משמונה תלמידים לחבוש את הקולר - מסוג שמלבישים לכלבים כדי למנוע מהם ללקק את פצעיהם לאחר טיפול רפואי, במהלך שיעור בכיתה.

התלמידים שדווקא קיבלו את ההשפלה בהומור, העלו את תמונותיהם לרשת הפייסבוק. "אחד החוקים של המורה היה לא לשתות ולא לאכול", סיפרה אחת התלמידות. "היא מורה מגניבה". הנהלת התיכון הבחינה בתמונות וזימנה את המורה לשימוע מיידי. לאחר מכן התנצלה המורה על שעשתה ואמרה כי שגתה.

עם זאת, הורי התלמידים זעמו על היחס המשפיל שילדיהם קיבלו. "הבת שלי מאוד רגישה וזה מביך ומשפיל מה שנעשה", סיפרה אחת האמהות. טרם הוחלט לגבי המשך העסקתה האפשרי של המורה במערכת החינוך בארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת