צפו: המשחק הפרוע של הצ'יטה והכלבה

הפתעה נעימה קיבלה את פני המבקרים בגן החיות של סן דייגו, שם הם חזו בכלבה ריינה ובצ'יטה רוקסה - משחקים זו עם זה. במהלך המשחק, גור הצ'יטה פתח בריצה במהירות של 120 קמ"ש, כשהכלבה אחריו

כלבה וצ'יטה, משחקות יחדיו: רוקסה, גור צי'טה בן 7 חודשים וריינה, כלבת ריצ'באק צעירה - הם הזוג המעניין ביותר בקליפורניה בימים אלה, שמושך הרבה תשומת לב. בגן החיות של סן דייגו שבקליפורניה, ארה"ב, שחררו את החתולה הפראית והכלבה כדי להוציא קצת מרץ - והתמונות המרהיבות שתיעד צלם גן החיות, מעלות חיוכים בכל העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת המשחק המשותף של השניים, גור הצ'יטה משתעשע במשחקי מירוץ והיאבקות עם ריינה הכלבה, ידידתו הטובה, שזנחה את בני האדם לכמה דקות. הצ'יטה, הידועה גם בשם ברדלס, היא יונק ממשפחת החתוליים - חיות רזות וקטנות יותר מנמר, מהירות ממנו ומכל בעל חיים יבשתי אחר. הצ'יטה מסוגלת להגיע למהירות של 120 קמ"ש בדילוגים של 8 מטרים, כשהיא במרדף אחרי מזון.

בעבר הצ'יטות היו נפוצות ממערב אפריקה ועד הודו. עקב תופעת הציד שלהם בעשורים האחרונים - צומצמו שטחי המחייה של הצ'יטה. כיום נותרו בין 25 ל-30 אלף צ'יטות חופשיות שמתרוצצות ברחבי העולם, רובן באפריקה.