ארה"ב: כלי נשק נחשפו בבובות של בן 4

גבר שעמד לעלות למטוס בארה"ב עם בנו בן ה-4 עוכב על ידי השוטרים לאחר שבבובות שנשאו התגלו חלקי תחמושת. בבדיקת השיקוף שבוצעה לפני העלייה למטוס נחשף כי הבובות הכילו חלקי אקדח. המשטרה המקומית חוקרת את הפרשה

נשק בתוך בובת מיקי מאוס (חדשות 2)

כוחות הביטחון בשדה התעופה הבינלאומי ברוד-איילנד נדהמו לגלות כי בתוך שלוש בובות שהעבירו אב ובנו בן ה-4 הוסלקו חלקי אקדח. לטענת האב, הוא כלל לא ידע על המטען העודף.

שוטר שערך בידוק ביטחוני לנוסעים לפני הטיסה, העביר בבדיקת רנטגן את שלושת הבובות שאותן נשא הילד בן ה-4, שלווה על ידי אביו. בזמן השיקוף הבחין לפתע בגוף חשוד בתוך בובות הארנב, הדובי והמיקי מאוס.

מבדיקה מהירה שערך התברר כי לתוך הבובות הוכנסו חלקי תחמושת, שאותם ניתן להרכיב לאקדח. השוטר מיהר להזעיק תגבור ובמהלך בדיקה מקיפה שביצעו השוטרים נמצא הנשק. בנוסף, השוטרים ערכו חיפוש בתיקיו של הגבר.

האב: לא ידעתי על הנשק

האב נלקח במהירות לחקירה במהלכה טען כי לא ידע שחלקי הנשק נמצאים בתוך הבובות. התחמושת הוחרמה על ידי המשטרה, והאב ובנו הורשו להמשיך בטיסתם לדטרויט.

לטענת מפקד כוחות הביטחון בשדה התעופה, הרקע למקרה הוא ככל הנראה סכסוך משפחתי. עוד הוא ציין כי בתום חקירה ראשונית של כוחות המשטרה וה-FBI עולה כי לא היתה כל סכנה בעקבות האירוע לבטיחות הנוסעים. בעקבות האירוע נמסר מנציגי שדה התעופה כי האירוע הוא דוגמה לצורך לערוך בידוק ביטחוני גם לילדים מתחת לגיל 12, וכי החקירה בפרשה נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת