הכירו: הציירת המקצועית הכי צעירה בעולם

אליטה אנדרה בת ה-5 ממלבורן שבאוסטרליה הרוויחה כבר יותר מ-100 אלף ליש"ט ממכירת ציוריה בתערוכות ברחבי העולם. הילדה המוכשרת מוגדרת כ"אמנית המקצוענית הצעירה ביותר בעולם"

הציירת הצעירה ביותר בעולם: אליטה אנדרה בת ה-5 מאוסטרליה, מציגה את עבודות האומנות שלה בתערוכות יוקרתיות ברחבי העולם. הציור הזול ביותר שלה נמכר בימים אלו ביותר מ-3000 לירות שטרלינג.

אנדרה מציירת מאז שהיא בת שנתיים. את הכסף המכובד שהיא מרוויחה, הוריה מפקידים בחשבון חיסכון, שייפתח בעתיד. אמה הגאה טוענת כי היא זיהתה מוקדם מאוד את הטכניקות יוצאות הדופן של בתה, בהשוואה לשאר בני גילה. "אני נפעמת מהקומפוזיציה שלה, מהשימוש שלה בצבעים, ובייחוד מרמת הריכוז שלה", סיפרה לכתב רשת סקיי.

"הציורים הללו הן יצירות מהורהרות ובעלות עוצמה שפותחות חלון לנפשו חסרת הגבולות של ילד", ציינה האם והוסיפה: "גם כשהייתה יותר קטנה, היא נהגה לצייר במשך שעות ארוכות. הריכוז שלה הוא פשוט מדהים".

"יצירות שפותחות חלון לנפש חסרת הגבולות של ילד"

ביתה של אליטה בעיר מלבורן נראה כמו סטודיו לכל דבר. צבעים, דפים מברשות וכלי ציור מוטלים בכל פינה. היא נוהגת למרוח צבע על הדפים ואז עוברת להדביק אביזרים שונים שעולים בראשה. בסגנון האומנות המיוחד שלה מתבטא גילה - היא לא מגבילה את עצמה בכלום.

כיאה לאמנית שמתכוננת לתצוגה באחת הגלריות המובילות בניו יורק, לאליטה בת ה-5 חמש יש גינונים וסגנון של כוכבת. השבוע היא לא הייתה מוכנה לפנות זמן לכתב רשת סקיי, כי לטענתה "לא הייתה במצב רוח המתאים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת