סרט חדש מתאר את חייו של הוקינג

אחד מגדולי הפיזיקאים בדורנו, סטיבן הוקינג, הצליח לא רק להשתלב בפסגת האקדמיה בעולם, אלא גם לעשות את זה תוך שהוא נלחם במחלת ניוון שרירים איומה שהפכה אותו משותק לחלוטין. כעת, סיפור חייו הידוע הופך לסרט חדש המתבסס על ספר שכתבה אשתו הראשונה

לסטיבן הוקינג לא מאוד היה אכפת, בזמנו, שלמחשב שמדובב אותו יהיה מבטא אמריקני. כעת, בסרט חדש בשם "התיאוריה של הכל", אפשר לראות איך סיפור חייו החל. אשתו הראשונה של הוקינג כתבה מזמן את הספר על חייו וכעת היא - והגרוש המפורסם, הסכימו להפוך את הספר מעורר ההשראה לסרט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא היה חנון ביישן מאוניברסיטת קיימברידג', היא הייתה זאת שהשאירה לו את הפתק עם המספר. האהבה נשארה גם כשעננים גדולים התקדרו מעליה, כשהוקינג חלה במחלת הנוירון המוטורי, מחלת עצבים קשה מאוד שהשאירה אותו משותק לחלוטין. כשאובחן, נאמר לו שתוחלת החיים הנותרת לו היא שנתיים.

אדי רדמיין המגלם את הוקינג (חדשות 2)

בסרט, השחקן אדי רדמיין נכנס לנעליו של הוקינג בחרדת קודש. הוא מגלם אדם מפורסם ושברירי. הוא יודע שהוקינג הולך לבקר אותו על סט הצילומים המתאר כיצד לצד הזינוק המטאורי בעולם המדעים, גופו הולך ודועך. הסרט מגלה הכל: איך אשתו של הוקינג התאהבה במישהו אחר, והוקינג עצמו - נטש את רעייתו בשביל האחות שטיפלה בו.

הוקינג, היום בן 72 וסב לשלושה, וכוחו האינטלקטואלי נותר בעיניו. לא מעט חולי ניוון שרירים שורדים מעבר לתחזית שהרופאים נותנים להם, אבל בשביל להגיע לגיל הזה צריך נס של ממש. השבוע בלונדון, הוא זכה לעבור עם כיסא הגלגלים לפרמיירה של הסרט על חייו, מעניין אם על זה הוא חשב כאחת התיאוריות שלו.