ה"דיקטטור" סשה ברון כהן בדרך לישראל

הקומיקאי הבריטי המוטרף יגיע בחודש הבא לביקור חגיגי בישראל, לקראת צאת סרטו החדש "הדיקטטור". בינתיים, ממשיך ברון-כהן לשגע את אוסטרליה. אתמול הוא התארח בתכנית הבוקר, כרגיל בדמות הגנרל מתוך הסרט, ושאל את המנחה: "את שכבת עם קדאפי, לא?"

(רויטרס)

בחודש הבא הוא יגיע לביקור חגיגי בישראל, אבל בינתיים ממשיך סשה ברון-כהן להסעיר את אוסטרליה לקראת צאת סרטו החדש "הדיקטטור". הבוקר התארח הקומיקאי הבריטי-יהודי בתכנית הבוקר הפופולרית במדינה, והמגישים המנוסים לא ידעו מה לעשות עם עצמם מול הבדרן ששוב הגיע בדמותו של הרודן הקולנועי אותו הוא מגלם.

ברון כהן נכנס לאולפן בליווי שומרות הראש שלו, הגיש את ידו לנשיקה למנחת התכנית והתיישב כשרגליו על המושב. זה היה החלק הפשוט של הריאיון, אבל הצרות החלו כשהוא פתח את הפה. על ראש ממשלת אוסטרליה, ג'וליה גילארד, אמר הבדחן כי "כדאי שתעשה ניתוח לשינוי מין ותהפוך לאישה", וגם הציע לה שתיקח לעצמה שומרות ראש בתולות ממש כפי שהוא עצמו עשה.

הקומיקאי הבריטי, שרגיל לעורר שערוריות, הציע במהלך הריאיון לקיים יחסי מין עם שלושת המנחים ההמומים. הוא דיבר על מעשי זימה, על שחיתות פוליטית והשאיר את המנחים פעורי פה כשהציע לשלם לזונות רק במזומן.

בתחילת חודש יוני צפוי ברון כהן להגיע גם לישראל, שם סרטו "הדיקטטור" יפתח את פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי בתל אביב. לקומיקאי הבריטי היהודי יש גם משפחה בארץ. צפו לשערוריות.

צפו: ה"דיקטטור" מתפרע באוסטרליה

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת