צפו: ה"דיקטטור" עושה בושות באוסטרליה

הסרט "הדיקטטור" יזכה לבכורה עולמית בבתי הקולנוע רק באמצע חודש מאי, אך הכוכב סשה ברון-כהן מסרב לצאת מהדמות. ברון כהן נחת היום בסידני, אוסטרליה, כשהוא מלווה במאבטחות בחצאיות מיני ולבוש בפיג'מה, ועורר מבוכה רבה כשהתעקש לפגוש פוליטיקאי מקומי שנחשד בהטרדה מינית. צפו בהשתוללות של "גנרל אלאדין"

הקומיקאי הבריטי סשה ברון כהן, החתום על דמויות מיתולוגיות כמו "בוראט", "ברונו" ו"עלי ג'י", הגיע היום בדמותו החדשה - ה"דיקטטור" - לסידני שבאוסטרליה. כהן נוהג להופיע בדרך כלל בתור דמויות מסרטיו, אולם נראה שעם נחיתתו באוסטרליה הוא לקח את ההרגל שלו צעד אחד קדימה.

הסרט בכיכובו של האדמירל "שאבאז אלאדין" ייצא לאקרנים ברחבי העולם בעוד כשבוע, אך ברון-כהן כבר נכנס לדמות השנויה במחלוקת. בעת הירידה מהמטוס, הוא החליט ללבוש פיג'מה של חברת התעופה האוסטרלית, קוונטאס, שעליה כריות כתף צבאיות ועשרות מדליות ודרגות, ולנעול נעלי בית נוחות במיוחד. על צווארו של ה"דיקטטור" הופיעה כרית צוואר בדוגמת הדגל האוסטרלי.

אולם מי שגנב את עיקר ההצגה היו הבנות שצעדו מאחורי ה"רודן" - המאבטחות היפהפיות והרציניות, המזכירות את כוח שומרות הראש של מועמר קדאפי ולבושות בחצאית קצרצרה.

ה"אדמירל" הקולנועי הדגיש כי ברצונו לפגוש את מי שכיהן כיו"ר בית הנבחרים האוסטרלי והושעה לאחרונה בגלל פרשות הטרדה מינית ושחיתות. "אני רוצה לפגוש את סליפרי פיט", אמר לכתבים שקיבלו את פניו, "אני רוצה לשכור את שירותיו".

מדובר כבר במבוכה השניה השבוע שגורם הקומיקאי חסר הבושה. לפני כמה ימים שלח ה"דיקטטור" ברכה מצולמת מיוחדת למלכה אליזבת' שחוגגת 60 שנה בשלטון. "אני רוצה לברך את הוד רודניותה אליזבת' על יובל הדמים שלה, ואני מקווה שיהיה זה מעבר חלק של השלטון כשבנה צ'ארלס יהרוג אותה בסופו של דבר", 'בירך' הגנרל אלאדין.

בסרט "הדיקטטור" מככבים לצידו של סשה ברון-כהן גם זוכה האוסקר בן קינגסלי ואנה פאריס. הבכורה העולמית של "הדיקטטור" תיערך בלונדון ב- 10 במאי, ולאחר מכן יוכלו לצפות בסרט אזרחי שאר מדינות העולם - שככל הנראה לא יוכלו להישאר אדישים נוכח הסצנות השנויות במחלוקת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת