צפו: האישה שחייה סובבים סביב גזר

זיזי האוול, אישה בת 50 מקליפורניה, ידועה יותר בקהילה שלה כ"אשת הגזרים". היא לובשת גזרים, נעזרת ברהיטים בצורת גזרים, אוכלת בבוקר רק גזר והולכת לישון עם גזרים. צפו בעולמה הכתום של זיזי הגזרית

זיזי האוול היא אישה בת 50 ממערב ארה"ב שמביאה את הגזר לכל פינה בחייה. בין היתר, יש לה 35 קעקועים של גזרים על גופה והיא טוענת: "אני צריכה גזרים כמו שאנשים אחרים צריכים שוקולד".

בביתה שבקליפורניה הכל כתום. "אספתי יותר מאלף אביזרי גזרים במהלך השנים האחרונות", היא מתגאה. זיזי, או "אשת הגזרים" כפי שמכנים אותה בסביבתה, אספה ארונות, נעלי בית, בגדים, סכו"ם, כיסאות - הכל בצורת גזר. זיזי מזכירה שגזר הוא גם מזון: "אני מכירה מאות מתכונים לתבשילי גזרים", היא מספרת בגאווה.

יש שטוענים כי ההתמכרות לגזר היא אובססיה בריאה. "הרבה יותר טוב להיות מכור לגזרים מסיגריות או לטיפה המרה", אומרת אחת מחברותיה של זיזי. אבל בנה בן ה-15, שלא הסכים להיחשף בכתבת הטלוויזיה שהוכנה על אמו, חושב שהאם הגזרית - לא כל כך גזעית.

זיזי לא נולדה עם הפטיש הכתום. האהבה לגזרים החלה בגיל 18 כשהנערה העירונית ביקרה בחווה של דודים וטעמה לראשונה גזרים אורגנים. מאז, גזר אחרי גזר, פרחה לה אהבה כתומה או אולי סוג של מחלה, שגורמת לזיזי להוציא יותר מ-400 דולר בחודש על גזרים או מוצרים נלווים. מלבד זה, היא מקדישה כמה שעות בכל יום לארגון אוסף הגזרים שלה.

קשה להאמין אבל לזיזי יש גם בן זוג. היא לא הכירה אותו בתערוכת ירקות וגם לא במחלקת הירק בסופרמרקט, אלא בהופעת רוק. "הכרתי אותו בהופעה - זרקתי גזר על הלהקה, אבל פגעתי לו בראש", היא מספרת על הזוגיות שלה שהתחילה גם היא בזכות גזר. בן הזוג מצד אחד לא רואה בגזר איום, אבל מצד שני הוא לא מתלהב לדבר על הסוגיה הכתומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת