המועמד הצרפתי שר לשחורים בפריז

מועמד המפלגה הסוציאליסטית פרנסוואה הולנד מכוון למהגרים בשוליה של פריז לקראת הסיבוב השני והמכריע לנשיאות. הולנד מגייס לקמפיין שלו שני זמרי ראפ אמריקנים ששרים "הכושים מגיעים לפריז", בזמן שמרין לה פן ככל הנראה מתהפכת במושב האופוזיציה

המועמד המוביל לנשיאות צרפת , פרנסואה הולנד מבין היטב עד כמה יריבו ניקולה סרקוזי לא פופלרי בסביבת הערים. יותר מכך הוא מבין כמה פוטנציאל אלקטורלי יש למהגרים ולבני המהגרים בפריז.

לקראת הבחירות שיתקיימו בצרפת ביום ראשון הבא, המועמד הסוציליסטי פרנסואה הולנד גייס לקמפיין שלו את ג'יי.זי ואת קניה ווסט ששרים "הכושים מגיעים לפריז", עכשיו השיר הזה - מלווה את הקמפיין של הולנד, שוודאי מזעזע את המועמדת מרין לה פן.

בקליפ של השיר נראה הולנד בשכונות מהגרים בשולי פריז, שם הולנד - שידוע דווקא בתדמיתו האפורה, מחליף לחיצות יד עם תושבים לפי הקצב.

תזכורת לסרקוזי: הסרת השעון היוקרתי מזרועו לפני הביקור בפרברים

סרקוזי, יריבו של הולנד, הוא אחת הדמויות השנואות בפרבריה העניים של פריז. עוד כשר פנים בממשלתו של שיראק, סרקוזי נלחם ביד קשוחה במהגרים הלא חוקיים ובהפרות הסדר בפרברים.

פרנוסאה הולנד: מועמד הסוציאליסטים (רויטרס)

אנשיו של הולנד מזכירים את מילותיו של סרקוזי על "ניקיון" הפרברים ונהנים גם להראות שוב ושוב את סרקוזי מסיר את שעון היוקרה שעל ידו, לפני שנפגש עם בוחרים פוטנציאלים באזור.

פרנסואה הולנד ואנשי מפלגתו הסוציאליסטית מתכוננים עכשיו לחגיגות חג הפועלים - האחד במאי, שיוקדש כולו למסע הבחירות של המועמד הסוציאליסט. מבחינתו של הולנד, קיימת תחושה שהשנה אפשר יהיה להחזיר את השלטון לידי השמאל אחרי יותר מ-16 שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת