ארה"ב: גלויה הגיעה ליעדה לאחר 53 שנים

תושב פלורידה לא האמין שיזכה לקבל גלויה מאמו המתה. מתברר כי האם שלחה לבנה את הגלויה מפארק מים בשיקגו בקיץ 1958, ונתקעה בתיבת הדואר. 53 שנים אחרי נמצאה הגלויה והצליחה להגיע לידיו של הבן, היום בן 71

הגלויה שהגיעה באיחור של 53 שנה (FOX NEWS)

"ודאי נגיע הביתה עוד לפני שהגלויה הזו תגיע", כתבה אימו של סקוט מקמורי בן ה-17 בראש גלויה ששלחה מאתר תיירות בשיקגו בקיץ 1958. היא לא זכתה לחיות מספיק זמן כדי להבין עד כמה צדקה.

באיחור של לא פחות מ-53 שנים ובסיוע של פייסבוק הגלויה הגיעה ליעדה, או למעשה יעדה המעודכן -ביתו הנוכחי של מקמורי. "זיהיתי את כתב ידה של אמי מיד", אמר בהתרגשות הבן מקמורי היום בן 71, "זה לא יאומן".

מתברר, כי הגלויה נתקעה במשך כל השנים בתיבת דואר בפארק מים בו ביקרו הוריו של סקוט. לאחר שהתגלתה על ידי אנשי המקום, היא נשלחה באיחור לכתובת הישנה של משפחת מקמורי, שדרות קלרימונט בדקטור ג'ורג'יה, שם גדל מקמורי. בסיוע של חברת ילדותו אליזבת' פלטשר, אותרה הכתובת החדשה שלו בפלורידה וכך הגיעה ליעדה הסופי.

פלטשר מספרת שהיא הבינה שמשהו מוזר בגלויה, לאחר שראתה שני בולים בערך שני סנטים. היא פרסמה את הגלויה בדף הפייסבוק שלה, ואחרי מספר ימים חברי בני משפחתו של מקמורי, היסטוריון במקצועו, זיהו את השם ויצרו את החיבור.

"בלי האינטרנט, לא הייתי מקבל את הגלויה הזו אף פעם", מדגיש מקמורי. עכשיו מציע אתר התיירות לסקוט להגיע לסיור ללא תשלום, כדי לבקר במקומות בהם טיילו הוריו - לפני יותר מחצי מאה. "אני מקווה להגיע לשם כבר בשבוע הבא", סיפר מקמורי, "אני ממש מצפה לזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת