כוכב הסטנד-אפ: נשיא ארה"ב ברק אובמה

במהלך ארוחת הערב המסורתית לכתבי הבית הלבן שנערכה לפנות בוקר בוושינגטון, פצח הנשיא האמריקני במופע סטנד אפ של ממש. בין עקיצות על חשבונם של יריביו הפוליטיים מיט רומני וניוט גינגריץ', וירידות על סוכני השירות החשאי שהיו מעורבים בפרשת הזונות, אובמה לא שכח גם לצחוק קצת על עצמו. צפו בקטע מדבריו

כתבי הבית הלבן שהגיעו לארוחת הערב המסורתית בהשתתפות הנשיא האמריקני ושאר ידועני ארה"ב, גילו עד מהרה כי בנוסף להיותו זמר - מנהיג המעצמה הגדולה בעולם הוא גם סטנדאפיסט מוכשר.

במהלך ההופעה, זכה אובמה למחיאות כפיים סוערות כשהתבדח על חשבון יריבו מטעם המפלגה הרפובליקנית במירוץ לנשיאות ארה"ב. "קחו אותי ואת מיט רומני, יש לנו המון במשותף", התבדח הנשיא והוסיף: "שנינו נשרכים מאחורי נשותינו בסקרים הלאומיים".

הנשיא האמריקני לא חס גם על המועמד שפרש מהמירוץ לנשיאות ניוט גינגריץ', שישב בקהל עם אישתו ואמר: "ניוט, אתה עוד יכול לחזור. יש עוד זמן", עקץ אובמה.

בהמשך, התייחס נשיא ארה"ב בבדיחות הדעת גם לפרשת השירות החשאי, בה קיימו סוכני השירות יחסי מין עם זונות כששהו בקולומביה במסגרת תפקידם. "לפני 4 שנים הילרי קלינטון התחרתה בי על המועמדות לנשיאות. עכשיו היא מסמסת לי שיכורה מקרטחנה".

"תנו לי להגיד משהו לכל אוהדי תיאוריות הקונספירציה מהימין: אם אתם חושבים שאפרוץ ואיישם מדיניות סודית, אתם צודקים לגמרי", התבדח אובמה והוסיף: "תנו לי לסיים בקדימון מהיר לחלק מהדברים להם אתם יכולים לצפות במהלך כהונתי השנייה: בקדנציה הראשונה סיימנו את המלחמה בעירק. בשנייה - אסיים את המלחמה שלי בחג המולד".

אך הבדיחות על תקופת כהונתו לא תמו כאן: "בקדנציה הראשונה העברנו את הרפורמה במערכת הבריאות ", ציין הנשיא והוסיף: "בשנייה - אני חושש שנעביר אותה שוב".

בסיום המופע אמר הנשיא לקהל: "אני מצטער. יש לי עוד הרבה בדיחות, אבל סוכני השירות החשאי צריכים להגיע הביתה לשעת העוצר החדשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת