5 שנים אחרי ההיעלמות המסתורית: כך אמורה להיראות מדלן מקאן

משטרת בריטניה פירסמה היום הדמיית מחשב הממחישה כיצד נראית היום הילדה הבריטית מדלן מקאן, שנעלמה באתר נופש בפורטוגל בשנת 2007, ומאז הוכרזה כנעדרת. למשטרה ולרשויות בפורטוגל אין עדיין קצה חוט, אך הם מדגישים: "ייתכן שהיא עדיין בחיים"

כך היא נראית היום? מדלן מקאן (משטרת בריטניה)

איפה מדלן מקאן? בבריטניה מציינים חמש שנים להיעלמותה של הילדה באתר הנופש בפורטוגל ב-2007 ומדגישים: "ייתכן שהיא עדיין בחיים". החוקרים פרסמו היום תמונה המדמה כיצד אמורה הילדה להיראות היום.

מקאן, שנעלמה באתר הנופש זמן קצר לפני שמלאו לה ארבע שנים, אמורה להיות היום בת תשע. החוקרים ציינו כי עד כה נמצאו 195 קצוות חוט בחיפושים הנרחבים אחר הילדה הבריטית, זאת בניסיון לגרום לרשויות בפורטוגל לפתוח מחדש את התיק, שנסגר שם באופן רשמי בשנת 2008.

מדלן לפני היעלמותה המסתורית (חדשות 2)

המפקח הראשי במשטרת בריטניה אנדי רדווד, שמוביל את החקירה, אמר כי "הנושא של מדלן מקאן נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו". עוד הוסיף הקצין הבכיר, כי "ישנן שתי הנחות עבודה שמובילות אותנו: האחת - שמדלן מקאן עדיין בחיים, והשנייה, העצובה יותר - שהיא מתה. על פי הממצאים שבידינו והדמיית המחשב החדשה, היא אמורה להיראות היום בערך כמו בתמונה".

באתר האינטרנט של המשטרה הבריטית נכתב כי הם "מאמינים שישנה אפשרות שמדלן עדיין בחיים, ומבקשים מכל מי שיכול למסור מידע עליה או על מקום הימצאה ליצור עמם או עם הרשויות בפורטוגל קשר בדחיפות".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת