באותו היום: זכתה פעמיים בלוטו

שבוע מאושר במיוחד עבר על תושבת מדינת וירג'יניה. האישה, זכתה פעמיים באותו היום בלוטו, לאחר שמילאה שני כרטיסים באותם מספרים - וזכתה. לאחר שגרפה 2 מיליון דולרים היא מבטיחה להעניק לדוכן בה רכשה את הכרטיסים 20 אלף דולרים

זכתה בלוטו פעמיים - באותו היום (רויטרס)

לעיתים המזל אכן מכה פעמיים: תושבת ארצות הברית נדהמה לגלות כי קנתה באותו היום שני כרטיסי לוטו - כשכל אחד מהם שווה לא פחות ממיליון דולרים.

וירג'יניה פייק, תושבת מדינת וירג'יניה, קנתה שני כרטיסי לוטו כאשר המספרים שסומנו על כל אחד מהם הופיעו חמישה מששת המספרים הזוכים בהגרלת ה"פאוור בול". ביום שישי האחרון, הנהלת ההגרלה האמריקנית הגישה לה צ'ק בסך 2 מיליון דולרים.

פייק מספרת כי גילתה על הזכייה הכפולה כשישבה בבית החולים עם אמה. "ראיתי בטלוויזיה ששלושה כרטיסים זכו במיליון דולר בהגרלה, אבל נכתב שם שלמעשה - שלושת הכרטיסים נמצאים בידיהם של שני אנשים", היא מספרת בהתרגשות לכתבים המקומיים. "הסתכלתי על אמא שלי ואמרתי לה: 'זה יהיה מצחיק אם זה אנחנו'".

תעניק 20 אלף דולרים לדוכן הלוטו 

לבסוף, מצחיק זה לא היה, אבל בהחלט מפתיע ומשמח. פייק הלכה לבדוק את הכרטיסים, ואז הופתעה לגלות שזכתה פעמיים. "אני רוצה עכשיו לטפל בהורי ולשלם חשבונות", סיפרה הזוכה המאושרת.

בנוסף הודיעה פייק כי בכוונתה לתת 20 אלף דולרים לדוכן הנייד הרעוע שמכר לה את הכרטיסים הזוכים. לא ברור מדוע פייק בחרה למלא שני כרטיסים עם אותם המספרים, שכוללים את תאריך יום הנישואים של הוריה וימי ההולדת שלהם, אבל זה הצליח לה.

בהגרלת הלוטו "הפאוור בול" אפשר לזכות בסכום דמיוני של 131 מיליון דולרים, אבל הסיכויים לזכייה הגדולה עומדים על אחד ל-5,153,632,65. מי שברצונו לגרוף את הפרס, צריך לנחש חמישה כדורים לבנים ועוד כדור אחד אדום. ברוב השבועות שנערכת ההגרלה, זוכים המהמרים שניחשו חמישה מששת המספרים בסכומים קטנים יותר  - וירגי'ניה פייק היא אחת מהם, פעמיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת