נערת הליווי שהפילה את המאבטחים של אובמה נחשפת

3 מאבטחים בשירות החשאי כבר פוטרו, 3 נוספים התפטרו וכל היתר מושעים עד להודעה חדשה - זו התוצאה של הבילוי עם נערת הליווי הקולומביאנית דניה סוארז וחברותיה, במהלך ביקורו של הנשיא אובמה. סוארז סיכמה עם אחד הסוכנים שישלם לה 800 דולר, אבל אחרי הבילוי - הסכים לשלם רק 29 דולר. עורך דינה: "היא הקורבן בפרשה"

סוארז נחשפת בתמונות (Daily News)

ארצות הברית סוערת בעקבות פרסום תמונותיה של דניה סוארז, נערת הליווי הקולומביאנית שקיימה יחסי מין עם 12 מאנשי השירות החשאי האמריקני שליוו את נשיא ארצות הברית ברק אובמה בביקורו בקולומביה. התמונות נחשפו בעיתון "דיילי ניוז".

נערת הליווי סיפרה לעיתון אחר, ה"ניו יורק טיימס", כי הסוכן שהזמין אותה הציע לה בתמורה בתחילה 800 דולרים, אולם לאחר שבילתה עמו – הסכים לשלם לה 28 דולר בלבד. בשלב הזה פנתה נערת הליווי למשטרה והציתה סערה עולמית.

פרסום תמונותיה של סוארז בבגד ים ובשלל תנוחות עוררו דיון תקשורתי נרחב, אבל עורך דינה כבר טוען כי היא הקורבן בפרשה, אחרי שהיא ירדה למחתרת. "שימו את עצמכם בנעליה", האשים עורך הדין מארלון באטנקורט. "פרסום התמונות שלה גרם לה לפחד ובהלה".

"היא לא עשתה דבר פסול"

עם זאת, הבהיר עורך הדין כי סוארז תשתף פעולה עם חקירת הרשויות בארצות הברית, על מנת למצות את הדין עם המעורבים. "היא לא הפרה שום חוק", אמר באטנקורט. "היא לא עשתה דבר פסול. זנות היא ענף חוקי בקולומביה".

בעקבות החקירה שנפתחה, התברר כי לפחות 20 נשים בילו עם לפחות 11 סוכני השירות החשאי ועוד 10 אנשי צבא מהמשלחת של נשיא ארה"ב. שלושה מהם כבר איבדו את עבודתם השבוע, בעקבות חשיפת הפרשה, ושלושה נוספים התפטרו בעקבות הלחץ הציבורי. יתר החשודים הושעו מכל פעילות בשירות החשאי עד תום החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת