בן 3 ימים נחטף לאחר שאמו נרצחה

דרמה בטקסס: ויכוח על חנייה שפרץ בין אם לתינוק בן 3 ימים לבין אישה אחרת, הסתיים ברצח האם ובחטיפה של התינוק. לאחר מצוד משטרתי נרחב, אותר התינוק כשהוא בריא ושלם בדירה סמוכה. החוטפת נעצרה והתינוק הועבר לטיפול רשויות הרווחה

התינוק בן ה-3 ימים, אותר בריא ושלם (sky news)

תינוק בן שלושה ימים נחטף לאחר שאמו נורתה והושארה לדמם למוות מחוץ למרכז רפואי בטקסס. האם, קיילה מארי גולדן בת ה-28 הגיעה עם בנה הטרי למרכז הרפואי, שם הוא היה אמור לעבור בדיקות לאחר לידתו, אלא שוויכוח על חנייה מחוץ למבנה עם אישה שחנתה לידה, שינה את התכניות.

עדי ראייה סיפרו למשטרה שהאם נורתה מספר פעמים לפני שתינוקה נלקח ממנה. לדבריהם, היא ניסתה להיאבק באישה ולאחוז בתינוק בשארית כוחותיה, כשהיא זועקת לעזרה. "היא צעקה: 'התינוק שלי, התינוק שלי!'", סיפרו אנשים שצפו באירוע.

מחקירת המשטרה עולה שהאם נורתה שבע פעמים במהלך העימות עם החוטפת, שנמלטה עם התינוק מהמקום והשאירה אותה לדמם למוות. צוות רפואי פינה אותה לבית החולים הקרוב, אך מצבה הידרדר במהירות ומותה נקבע שם.

במקביל נערך מצוד אחר המכונית שאיתה נמלטה החוטפת מהמקום. למרבה המזל, לא עבר זמן רב עד שהשוטרים איתרו את המכונית חונה מחוץ לדירה, שממוקמת במרחק קילומטר מהמקום שבו נחטף התינוק. שוטרים חמושים פרצו לבית ואיתרו את התינוק בריא ושלם. הם עצרו את האישה, והעבירו את התינוק לשירותי הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת