וורן באפט הודיע: חליתי בסרטן הערמונית

האיש השלישי ברשימת עשירי עולם, שהונו מוערך בכ-44 מיליארד דולרים, הודיע למחזיקי המניות בחברה שברשותו כי חלה בסרטן הערמונית. עם זאת סיפר באפט במכתב שפרסם כי רופאיו עידכנו אותו כי הוא אינו נמצא בסכנת חיים. בעבר התחייב המיליארדר לתרום את רב הונו לאחר מותו לקרן של מייסד מיקרוסופט ביל גייטס

המיליארדר הודיע: חליתי בסרטן (רויטרס)

איש העסקים האמריקני וורן באפט, אחד האנשים העשירים בעולם, חולה בסרטן הערמונית. המיליארדר בן ה-81 הודיע לבעלי המניות בחברה שבבעלותו כי מדובר עדיין בשלבים המוקדמים של המחלה וכי הוא אינו נמצא בסכנת חיים.

באפט, שהונו מוערך בכ-44 מיליארד דולרים, הוא האדם השלישי ברשימת עשירי העולם. הוא סיפר כי הסרטן בגופו התגלה בעקבות בדיקה שגרתית שערכו רופאיו. הוא צפוי לעבור סדרת טיפולים מקיפה החל מחודש יולי הקרוב.

במכתב לבעלי מניות החברה שברשותו כתב באפט: "לבעלי מניות 'ברקשייר האת'ווי', לידיעתכם, אובחנתי כחולה בסרטן הערמונית", כתב באפט. "החדשות הטובות הן שעודכנתי על ידי רופאי כי מצבי אינו מסכן חיים", הוסיף המיליארדר.

לפני מספר שנים הצטרף באפט ליוזמה בינלאומית יוצאת דופן אותה הקים מייסד מיקרוסופט ביל גייטס. על פי היוזמה ימסרו עשירי התבל את מרבית ממונם לצדקה לאחר מותם. באפט הצהיר כי בכוונתו לתרום כ-85% מהונו לאחר מותו. התרומה, אם וכאשר תינתן, עשויה להיות אקט הצדקה הגדול ביותר בתולדות האנושות.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת