ארה"ב: החוקר הישראלי שנחשד בפדופיליה התאבד

ירון סגל, החוקר הישראלי לשעבר ממכון המחקר היוקרתי MIT, שהואשם בפדופיליה בארה"ב, שם קץ לחייו בתא הכלא בו שהה. נציג רשמי במערכת הכליאה הפדרלית סיפר כי סגל הצליח לאלתר לולאה ולתלות עצמו בתאו. ה-FBI האמריקני החל בחקירת נסיבות מותו

ירון סגל, החוקר הישראלי מאוניברסיטת MIT בארה"ב, נגדו הוגש כתב אישום פדרלי לאחר שנסע לקולורדו במטרה לבצע מעשי פדופיליה, שם קץ חייו בסוף השבוע בתא המעצר בו הוחזק.

בכיר במערכת הכליאה הפדרלית באינגלווד, ג'ון סל, סיפר כי סוהרי בית הכלא בו החוזק החוקר הישראלי בן ה-30, מצאו אותו תלוי באמצעות חבל מאולתר בתאו.

סגל שהה בתא מעצר בו מוחזקים עצירים הממתינים למשפטם. רמת האבטחה בכלא בו הוחזק היא מינימלית ובין היתר שוהה בו גם מושל אילינוי לשעבר, רוד בלייגוביץ', שהחל לרצות עונש מאסר של 14 שנים בעקבות עבירות של סחיטה ואיומים. ה-FBI האמריקני החל לחקור בימים אלו את נסיבות מותו של סגל.

החשד: סגל ניסה לארגן מפגשים מיניים עם ילדות צעירות

 סגל נעצר בעקבות מבצע עוקץ משטרתי במהלכו זוהה כשניסה לארגן פגישה למטרות מיניות עם אישה ושתי בנותיה, שנודע לו שאחת מהן בת 12. הפיזיקאי, שוחח עם האישה, שעבדה כסוכנת פדרלית סמויה, בשיחת צ'אט. הוא נעצר בשדה התעופה בקולורדו לאחר שעל פי החשד טס לשם כדי לפגוש את האישה ושתי בנותיה, כמתוכנן, שעל פי הרשויות, שתיהן קטינות בנות 16 ו-12.

על פי האישום, סגל הבהיר בשיחות עם האישה כי הוא מעוניין לקיים יחסי מין איתה ועם שתי בנותיה. "חלק נרחב משיחות הצ'אט היו בעלות אופי מיני מובהק", סיפרה הסוכנת. עוד דווח, כי הפיזיקאי הישראלי נהג לכנות עצמו בחדרי הצ'אט בשמות כגון: "ילד-אונס-עינוי-ברוטליות".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת