השליחה המיוחדת החדשה של האו"ם: אנג'לינה ג'ולי

לצד ניהול קריירה הוליוודית מפוארת, השחקנית אנג'לינה ג'ולי מתמקדת בשנים האחרונות בפעילות הומניטרית, ולאור זאת היא מונתה היום לתפקיד שליחה מיוחדת של האו"ם לנושא פליטים. לצד ארגון החתונה הצפויה עם בן זוגה השחקן בראד פיט, תתמקד ג'ולי בניהול משברים מורכבים כתוצאה מעקירה המונית של אוכלוסיות

מינוי חדש באו"ם: אנג'לינה ג'ולי (רויטרס)

קיבלה קידום: השחקנית, הבמאית וכוכבת העל אנג'לינה ג'ולי מוסיפה מהיום תפקיד נוסף לקורות החיים המגוונים שלה. אחרי ששימשה "שגרירה של רצון טוב" באו"ם, ג'ולי מונתה לתפקיד שליחה מיוחדת מטעם הארגון.

אדריאן אדוארדס, דובר מטעם נציבות האו"ם לענייני פליטים, הסביר היום כי ג'ולי תתמקד בניהול משברים מורכבים שנוצרו כתוצאה מעקירה המונית של בני אדם, כמו שקרה באפגניסטן ובסומליה.

נציג האו"ם הוא הדגיש כי קידומה של ג'ולי משגרירה של רצון טוב לשליחה מיוחדת משקף את עבודתה ארוכת השנים לטובת הסוכנות, ואינה קשורה לכספים הרבים שתרמה לארגון.

בשנים האחרונות זנחה ג'ולי את קריירת המשחק שלה והתמקדה בפעילות הומניטרית שבמסגרתה ביקרה במדינות עולם שלישי ובמחנות פליטים ברחבי העולם. היא ניצלה את החשיפה התקשורתית שזכתה לה בקריירה ההוליוודית כדי לקדם מטרות בתחום ההומניטרי.

הכוכבת ההוליוודית, שלא מזמן התארסה לבן זוגה השחקן בראד פיט אחרי 7 שנות זוגיות, גם אימצה ילדים מקמבודיה, מאתיופיה ומוויטנאם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת