בגלל אקדח: פיפה מידלטון תיכנס לכלא?

תמונות בהן "מככבת" פיפה מידלטון, אחותה של הדוכסית קייט מידלטון, מסעירות בימים האחרונים את אירופה. לא מדובר בצילומים הרגילים שלה, במסיבות נוצצות או במשחקי טניס, הפעם נראית אחותה של הדוכסית כשלצידה חבר שמכוון אקדח לעבר צלם פפראצי. משטרת צרפת חוקרת את הפרשה שגורמת למבוכה רבה בארמון המלוכה

להרים ידיים? פיפה והאקדח ("הסאן")

מבוכה בארמון בקינגהאם: פיפה מידלטון, אחותה של הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון, מעורבת בפרשה שנחקרת בימים האחרונים על ידי משטרת צרפת. מידלטון הצעירה תועדה בנסיעה ברכב פריז, כשלצידה הנהג מכוון אקדח לכיוונו של צלם פפראצי.

בתמונות שפורסמו בעיתון ה"סאן" הבריטי, נראית פיפה יושבת ברכב מסוג אאודי עם גג נפתח כשלצידה שלושה גברים נוספים. נהג הרכב שיושב לצידה של מידלטון תועד כשהוא מכוון אקדח, ככל הנראה חצי אוטומטי, לעבר צלם פפראצי. בסדרת הצילומים נראית מידלטון מבודחת וכלל לא נסערת מהסיטואציה.

גורמים בצרפת טוענים כי אם יתברר במהלך החקירה כי מדובר באקדח אמיתי, כל המעורבים בפרשה - בהם פיפה עצמה - צפויים לעונש כבד שעלול להגיע עד לשבע שנות מאסר. גם אם הנשק יתברר כצעצוע בלבד, יכולים הארבעה לרצות שנתיים מאסר.

עבור פיפה מדובר בתזמון לא מוצלח בכלל, לאחר שבמשטרת צרפת עורכים בימים האחרונים סדרת מעצרים בעקבות אירועי ירי שונים במדינה לאחר המתקפה בטולוז. כלי התקשורת במדינה מדווחים כי עד עתה הגיש עד ראייה אחד תלונה במשטרה. בנוסף לעדותו, העביר המתלונן למשטרה תמונות נוספות בהן נראה האקדח באוויר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת